Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł

Pędzel do brwi

33 Artykuły

Filtry

Marka
Dla kogo
Cena
Grupa kolorystyczna
Rodzaj skóry
Rodzaj produktu
Cecha szczególna
Sortuj według
Popularne
  • Popularne
  • Nazwa A-Z
  • Nazwa Z-A
  • Najniższa cena
  • Najwyższa cena
  • Nowości
Strona1z2

Idealny pędzel do brwi – czym się wyróżnia?

Pięknie wymodelowane brwi pomagają odmłodzić twarz wizualnie, wyszczuplić, dodać wyrazu, odejmując lat. Eksponowanie perfekcyjnych brwi zajmuje ważne miejsce w kanonach kosmetyki i wizażu. Z biegiem czasu pojawiają się nowe trendy w makijażu brwi. Można wskazać różne trendy w zakresie modelowania brwi, zarówno szerokie, ciemne, mocno uwydatnione, jak i dyskretne i naturalne. Wszystko zależy od upodobań, ale także typu urody, jako że linia brwi musi korespondować z rysami twarzy.

Jak podkreślić brwi?

Nie wszystkie kobiety zostały obdarzone przez naturę wymarzonymi brwiami. Ale można temu sprytnie zaradzić dzięki całej gamie odpowiednich kosmetyków, jak chociażby żel do brwi, dzięki którym w prosty sposób można wyczarować brwi jak u modelki. Do nakładania odpowiednich preparatów najlepiej użyć pędzla do brwi. Dzięki niemu można narysować cienkie, delikatne linie, aby optycznie zagęścić brwi. Za pomocą takiego pędzla można również łatwo poprawić kształt brwi.

Pędzle do makijażu – jak ich używać, by wymodelować brwi?

Pędzle do brwi są dostępne w bardzo wielu różnych wariantach. Niektóre z nich są dwustronne, dzięki czemu można je uznać za wielozadaniowe. Precyzyjne linie możemy osiągnąć za pomocą prostego okrągłego zwężającego się pędzla

Te pędzle idealnie nadają się do nakładania produktów do makijażu brwi o płynnej lub żelowej konsystencji.

Ukośnie ścięty pędzelek pozwala z kolei precyzyjnie rozprowadzić puder do brwi na całej ich powierzchni, a jego zaostrzona końcówka umożliwia rysowanie drobnych linii.

Szczoteczka do brwi – jakie ma zastosowanie?

Niezmienną popularnością cieszy się także szczoteczka do brwi z okrągłą główką. Ma zastosowanie zbliżone do szczoteczki do tuszu do rzęs, czyli jest znakomita i polecana szczególnie do płynnych i żelowych konsystencji. Dzięki jej budowanie kosmetyki w takiej postaci można nakładać na brwi w sposób precyzyjny i równomierny. Modele z grzebykiem mają podobne przeznaczenie i zazwyczaj stosowane są w parze z ołówkiem do brwi, co pozwala uzyskać gładsze wykończenie.

Jak wybrać pędzel do brwi? Różne rodzaje włosia

Pędzle do brwi różnią się również pod względem włosia. Pędzle z naturalnym włosiem mają wysoką chłonność, a zatem są wygodniejsze. Są jednak nieco droższe i trzeba dbać o ich odpowiednie oczyszczanie, to pomoże nam bowiem zachować je w dobrym stanie przez długi czas. Pędzle z włosiem syntetycznym są jednak również bardzo wysokiej jakości, a przy tym nieco tańsze. Jakość syntetycznych pędzli produkowanych przez dobre, renomowane marki nie odbiega od jakości pędzli z naturalnego włosia.

A zatem to, który wariant pędzla do brwi wybierzecie do wykonywania codziennego makijażu, zależy wyłącznie od Waszych preferencji i przyzwyczajeń. Dysponując odpowiednim pędzlem do brwi, bez żadnych trudności będziecie mogły wykonywać profesjonalny makijaż oczu. Posiadaczkom gęstych brwi zalecamy dodatkowe stosowanie serum do brwi.