Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Detangler

13 Artykułów

Szczotka detangler - sposób na łatwiejsze rozczesywanie włosów!

Rozczesywanie włosów stało się Twoją zmorą? W takim razie powinna zainteresować Cię szczotka do włosów, która ułatwia rozczesywanie. Jednym z takich produktów jest szczotka detangler. Szczególnie polecana przez specjalistów i fryzjerów – niesamowicie skutecznie pomaga rozczesać splątane kosmyki. Przekonaj się, że szczotka detangler raz na zawsze rozwiąże Twój problem!

Detangler - szczotka, która działa cuda

Tzw. detangler to szczotka, która zdaniem wielu fryzjerów jest najlepsza do rozczesywania mokrych włosów. Określana również jako szczotka do rozplątywania włosów, nie wymaga wiele wysiłku, a jej regularne stosowanie znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzeń włosów. Jest dostępna w dwóch odmianach (szczotka detangler z cienką rączka oraz model do trzymania w dłoni) i w obu wersjach zapewnia mocny chwyt, co skutecznie ułatwia rozplątanie wilgotnych kosmyków. Co więcej, tę szczotkę można stosować również do nakładania odżywki, maski do włosów oraz innych kosmetyków na włosy. Po aplikacji należy jednak pamiętać o tym, aby dokładnie oczyścić szczotkę z resztek kosmetyków. W tym celu wystarczy jedynie opłukać ją pod ciepłą wodą.

Dla kogo jest przeznaczony detangler?

Ten produkt poleca się stosować każdemu, kto zmaga się z poplątanymi i trudnymi do rozczesania włosami. Trzeba zawsze pamiętać o tym, że czesanie włosów źle dobraną szczotką prowadzi do powstawania wielu uszkodzeń - w tym rozdwojonych końcówek i łamiących się włosów. Dlatego też detangler powinny stosować osoby pragnące wzmocnić uszkodzone rozczesywaniem włosy. Ponadto, ten produkt perfekcyjnie zapobiega elektryzowaniu się włosów. Wyczesane tą szczotką kosmyki staną się gładkie i lśniące, a przede wszystkim, nie będą się plątać!

Detangler - prosty sposób na splątane kosmyki

Szczotka detangler jest niezwykle prosta w użyciu. Wystarczy rozczesać nią włosy, zaczynając od końcówek i powoli przechodząc do kosmyków u nasady głowy. Włosy najlepiej rozczesywać powolnym, ale jednocześnie zdecydowanym ruchem. Należy jednak pamiętać o tym, że szczotka detangler jest przeznaczona tylko i wyłącznie do stosowania na mokrych włosach. W przeciwnym razie może ona wywołać efekt odwrotny do zamierzonego.

Jakie efekty zapewnia szczotka detangler?

Istnieją różne szczotki i grzebienie do włosów, a to właśnie detangler jest najbardziej polecany do rozczesywania włosów na mokro. To wszystko za sprawą niezwykłej technologii, jaką zastosowano podczas produkcji. Elastyczne włókna detanglera idealnie sprawdzają się do czesania mokrych pukli i jednocześnie zapewniają precyzyjne rozczesywanie oraz zmniejszają ilość połamanych włosów. W efekcie po zastosowaniu tej szczotki włosy stają się pełne objętości, a po wysuszeniu przestają się plątać. Ta szczotka, specjalnie zaprojektowana przez ekspertów fryzjerstwa (w tym legendarne już szczotki marki Tangle Teezer) sprawi, że poczujesz się jak u fryzjera. Co więcej, będziesz mogła cieszyć się idealnie wygładzonymi kosmykami przez cały dzień. I to bez plątania czy elektryzowania się włosów! Dlatego jeśli chcesz ułatwić sobie rozczesywanie czupryny. Znajdź produkt, który ułatwi Ci dbanie o Twoje włosy. Wybierz model idealny dla siebie i ciesz się spektakularnymi efektami, jakie możesz osiągnąć w zaciszu swego domu!