Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Akcesoria do włosów

138 Artykułów
Strona1z6

Akcesoria do włosów – drobiazgi, które ułatwiają życie! Jak upiększyć każdą stylizację?

Spinki do włosów, gumki, czy opaski nie tylko są bardzo praktyczne, ale również dodają smaku naszym stylizacjom. Dzięki temu stały się niezbędnym codziennym towarzyszem, zarówno w stylu casualowym, w konwencji biurowej, czy też na wieczorne wyjścia.

Jak stylizować długie włosy?

Długie zadbane włosy to wielki atut, dlatego podczas uprawiania sportu warto je sprytnie upiąć, czy to w kucyk czy zapleść w warkocz, aby nie tylko nie przeszkadzały, ale również by się nie niszczyły. Znakomicie sprawdzają się także wszelkiego rodzaju opaski, które mając charakter dekoracyjny, nadają fryzurze stylowy, niepowtarzalny look. Specjalne kręcone opaski do włosów doskonale komponują się we wspólnej konwencji z kucykiem, stabilnie utrzymując nawet grube włosy bez uszkadzania ich włókien czy pozostawiania nieestetycznych zagięć i fal we włosach po ich zdjęciu. Małe, delikatne sprężynki są niemal ledwo widoczne we włosach, dzięki czemu pozwalają pięknie wyeksponować nawet drobne kosmyki, nie tłumiąc ich zwiewnego charakteru.

Eleganckie fryzury dzięki sprytnym zapinkom – czego użyć, by stworzyć idealny kok na włosach?

Miłośniczki eleganckich upięć mają do wyboru różne akcesoria, dzięki którym będą mogły stworzyć rozmaitego rodzaju koki – upięte wysoko na czubku głowy, niskie hiszpańskie, luźne w lekkim zamierzonym nieładzie, eleganckie i artystyczne. Za pomocą specjalnych wypełniaczy do koków nie tylko będziemy mogły upiąć koka idealnego, ale również zwiększyć jego objętość. Jest to zdecydowane ułatwienie, gdyż włosy spięte w kucyk sprytnie przeciągamy przez otwór wypełniacza, po czym powtarzamy czynność. Po krótkiej chwili poduszka nie jest już widoczna, my natomiast cieszymy się oszałamiającym efektem. Wystarczy na koniec zapiąć kosmyki spinką i fryzura pozostanie nienaruszona nawet przez cały zabiegany dzień.

To zaledwie jedna z propozycji, gdyż w przypadku koków możemy sobie pozwolić na liczne szaleństwa na bazie konwencji koka, znajdując swój własny niepowtarzalny styl.

Ozdoby i akcesoria do włosów na każdą okazję – dlaczego warto postawić na jakość?

Dzięki akcesoriom do włosów dostępnym w sklepie internetowym flaconi możecie uzyskać zaskakujące efekty, zarówno w przypadku krótkich, jak i półdługich czy długich włosów. Dzięki atrakcyjnym dodatkom nawet proste, skromne fryzury zyskają niepowtarzalny look. Bogactwo spinek i ozdób do włosów pozwoli w ciągu zaledwie krótkiej chwili wyczarować niepowtarzalną, wymarzoną stylizację. Warto pamiętać, że tylko dobrej jakości akcesoria będą delikatne dla włosów, nie szkodząc im nawet podczas wyszukanych upięć.

W sklepie flaconi znajdziecie wszystkie potrzebne dodatki nadające się zarówno do codziennego wykorzystania, jak i pod kątem eleganckich galowych wyjść czy nawet bogatych, ślubnych kompozycji.