Darmowa wysyłka od 99 zł
Do 2 darmowych próbek
120 dni na zwrot produktów

CLINIQUE

Logo marki Clinique
Slogan Clinique

Idealna skóra. Każdego dnia.

Clinique to od 1968 roku synonim testowanych dermatologicznie, skutecznych produktów do pielęgnacji skóry i makijażu. Alergologicznie testowane i w 100% bezzapachowe, oferują proste, bezpieczne i skuteczne rozwiązania, także dla skóry wrażliwej. We współpracy z dermatologami i okulistami, Clinique dostarcza indywidualne rozwiązania odpowiadające na specyficzne potrzeby każdego klienta.

Slogan Clinique

Idealna skóra. Każdego dnia.

Clinique to od 1968 roku synonim testowanych dermatologicznie, skutecznych produktów do pielęgnacji skóry i makijażu. Alergologicznie testowane i w 100% bezzapachowe, oferują proste, bezpieczne i skuteczne rozwiązania, także dla skóry wrażliwej. We współpracy z dermatologami i okulistami, Clinique dostarcza indywidualne rozwiązania odpowiadające na specyficzne potrzeby każdego klienta.

Bestseller CLINIQUE

CLINIQUE
Almost Lipstick • Szminka
od 95,06 zł
Sugerow.126,44 zł (-25%)
1.9 g (500,32 zł / 10 g)
CLINIQUE
Take The Day Off Cleansing Balm • Balsam oczyszczający
od 133,19 zł
Sugerow.178,76 zł (-25%)
125 ml (1065,52 zł / 1 l)
CLINIQUE
Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator • Krem do twarzy
od 50,49 zł
Sugerow.65,40 zł (-23%)
15 ml (3366,00 zł / 1 l)
Nowości

Piękna skóra. Świetna cena.

Odkryj popularny balsam nawilżający Clinique opracowany przez dermatologów: Dramatically Different Moisturizing Lotion+. Naprawia barierę ochronną skóry i nawilża, zapewniając zdrowszą, bardziej sprężystą skórę.

CLINIQUE
Pielęgnacja systemu 3-fazowego Dramatically Different Moisturising Plus (pompka) • Płyn do twarzy
od 133,00 zł
Sugerow.244,16 zł (-46%)
125 ml (1064,00 zł / 1 l)
CLINIQUE
Moisture Surge Glow Serum • Serum do twarzy
od 136,00 zł
Sugerow.204,92 zł (-34%)
30 ml (4533,33 zł / 1 l)
CLINIQUE
High Impact Gel Tech Eyeliner • Eyeliner
od 88,99 zł
Sugerow.126,44 zł (-30%)
0.35 g (2542,57 zł / 10 g)
CLINIQUE
Even Better Vitamin Makeup SPF50 • Podkład w płynie
od 134,80 zł
Sugerow.241,98 zł (-44%)
30 ml (4493,33 zł / 1 l)

Skuteczne formuły - nawet dla skóry wrażliwej

Naukowcy Clinique doskonale równoważą wysoce skuteczne składniki w swoich produktach, aby osiągnąć skuteczne rezultaty. Marka została założona w 1968 roku i posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie badań nad pielęgnacją skóry. Ekspertyza dermatologiczna. Testowany na alergie, w 100% bezzapachowy.

Skuteczne formuły - nawet dla skóry wrażliwej

Naukowcy Clinique doskonale równoważą wysoce skuteczne składniki w swoich produktach, aby osiągnąć skuteczne rezultaty. Marka została założona w 1968 roku i posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie badań nad pielęgnacją skóry. Ekspertyza dermatologiczna. Testowany na alergie, w 100% bezzapachowy.

Skuteczne formuły - nawet dla skóry wrażliwej

Naukowcy Clinique doskonale równoważą wysoce skuteczne składniki w swoich produktach, aby osiągnąć skuteczne rezultaty. Marka została założona w 1968 roku i posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie badań nad pielęgnacją skóry. Ekspertyza dermatologiczna. Testowany na alergie, w 100% bezzapachowy.

Wszystkie produkty

204 Artykuły
204 Artykuły
CLINIQUE
For Men Antiperspirant • Dezodorant w kulce
90,30 zł
Sugerow.113,36 zł (-20%)
75 ml (1204,00 zł / 1 l)
CLINIQUE
Almost Lipstick • Szminka
od 95,06 zł
Sugerow.126,44 zł (-25%)
1.9 g (500,32 zł / 10 g)
CLINIQUE
All About Eyes Rich • Krem pod oczy
od 129,49 zł
Sugerow.189,66 zł (-32%)
15 ml (8632,67 zł / 1 l)
CLINIQUE
Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator • Krem do twarzy
od 50,49 zł
Sugerow.65,40 zł (-23%)
15 ml (3366,00 zł / 1 l)
CLINIQUE
Jumbo Moisture Surge Intense 100H auto-replenishing Hydrator • Krem do twarzy
172,40 zł
Sugerow.248,52 zł (-31%)
75 ml (2298,67 zł / 1 l)
CLINIQUE
Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Cream • Krem do twarzy
od 296,89 zł
Sugerow.374,96 zł (-21%)
50 ml (5937,80 zł / 1 l)
Limited
CLINIQUE
12-days Advent Calendar • Kalendarz adwentowy
363,19 zł
Sugerow.518,84 zł (-30%)
1 szt. (363,19 zł / 1 pcs)
CLINIQUE
Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator • Krem do twarzy
od 49,99 zł
Sugerow.69,76 zł (-28%)
15 ml (3332,67 zł / 1 l)
CLINIQUE
Pielęgnacja systemu 3-fazowego Dramatically Different Moisturising Plus (pompka) • Płyn do twarzy
od 133,00 zł
Sugerow.244,16 zł (-46%)
125 ml (1064,00 zł / 1 l)
+10 więcej
+7 więcej
CLINIQUE
Even Better SPF 15 • Podkład w płynie
od 112,40 zł
Sugerow.196,20 zł (-43%)
30 ml (3746,67 zł / 1 l)
CLINIQUE
Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream • Krem pod oczy
od 224,00 zł
Sugerow.283,40 zł (-21%)
15 ml (14 933,33 zł / 1 l)
CLINIQUE
High Impact • Tusz do rzęs
od 97,00 zł
Sugerow.141,70 zł (-32%)
7 ml (138,57 zł / 10 ml)
CLINIQUE
3-Step System Liquid Facial Mild • Mydło do twarzy
od 98,00 zł
Sugerow.128,62 zł (-24%)
200 ml (490,00 zł / 1 l)
CLINIQUE
Moisture Surge Glow Serum • Serum do twarzy
od 136,00 zł
Sugerow.204,92 zł (-34%)
30 ml (4533,33 zł / 1 l)
+13 więcej
+10 więcej
CLINIQUE
Even Better Clinical Serum SPF20 • Podkład w płynie
od 181,39 zł
Sugerow.241,98 zł (-25%)
30 ml (6046,33 zł / 1 l)
CLINIQUE
Inteligentna naprawa kliniczna Liftingujący krem do twarzy i szyi • Krem do twarzy
od 349,30 zł
Sugerow.427,28 zł (-18%)
50 ml (6986,00 zł / 1 l)
+1 więcej
CLINIQUE
All About Shadow Soft Matte • Cień do powiek
od 122,08 zł
2.2 g (554,91 zł / 10 g)
CLINIQUE
High Impact High-Fi Full Volume Mascara • Tusz do rzęs
od 98,00 zł
Sugerow.104,64 zł (-6%)
5 ml (196,00 zł / 10 ml)
+2 więcej
CLINIQUE
Blended Face Powder • Puder sypki
od 147,09 zł
Sugerow.196,20 zł (-25%)
25 g (5883,60 zł / 1 kg)
CLINIQUE
High Impact Easy Liner • Eyeliner
od 76,72 zł
Sugerow.126,44 zł (-39%)
0.67 g (1145,07 zł / 10 g)
CLINIQUE
Superpowder Double Face • Kompaktowy puder
od 153,30 zł
Sugerow.204,92 zł (-25%)
10 g (15 330,00 zł / 1 kg)
CLINIQUE
Lash Power Long Wearing • Tusz do rzęs
105,99 zł
Sugerow.141,70 zł (-25%)
6 ml (176,65 zł / 10 ml)
CLINIQUE
Take The Day Off • Środek do demakijażu oczu
od 59,32 zł
Sugerow.67,58 zł (-12%)
50 ml (1186,40 zł / 1 l)
CLINIQUE
For Men Cream Shave • Krem do golenia
109,00 zł
125 ml (872,00 zł / 1 l)
CLINIQUE
3-Step System Clarifying Lotion 2 • Płyn do twarzy
od 125,00 zł
200 ml (625,00 zł / 1 l)
+3 więcej
CLINIQUE
Almost Powder SPF 15 • Kompaktowy puder
od 129,49 zł
Sugerow.204,92 zł (-37%)
10 g (12 949,00 zł / 1 kg)
CLINIQUE
Moisture Surge Overnight • Maseczka do twarzy
152,00 zł
Sugerow.183,12 zł (-17%)
100 ml (1520,00 zł / 1 l)
CLINIQUE
Chubby Lash Fattening Mascara • Tusz do rzęs
105,99 zł
Sugerow.141,70 zł (-25%)
10 ml (10 599,00 zł / 1 l)
CLINIQUE
Happy for Men • Woda kolońska
od 265,00 zł
Sugerow.303,02 zł (-13%)
50 ml (5300,00 zł / 1 l)
+5 więcej
+2 więcej
CLINIQUE
Pop Plush Creamy Lip Gloss • Błyszczyk do ust
od 91,99 zł
Sugerow.128,62 zł (-28%)
3.4 g (270,56 zł / 10 g)
CLINIQUE
Pop Lip + Cheek Oil • Tint do ust
od 89,50 zł
Sugerow.137,34 zł (-35%)
7 ml (127,86 zł / 10 ml)
4 Dostępne kolory
CLINIQUE
UV Solutions Brightening Tinted Sunscream SPF50 • Tonujący krem do twarzy
od 152,00 zł
40 ml (3800,00 zł / 1 l)
CLINIQUE
Dry Form • Dezodorant w kulce
113,36 zł
75 ml (1511,47 zł / 1 l)
Limited
CLINIQUE
Moisture Surge Hydration Heroes Mini Kit • Zestaw do pielęgnacji twarzy
97,61 zł
Sugerow.126,44 zł (-23%)
1 szt. (97,61 zł / 1 pcs)
CLINIQUE
DRAMATICALLY DIFFERENT Moisturizing Lotion+ SPF50 • Płyn do twarzy
od 92,99 zł
Sugerow.126,44 zł (-26%)
50 ml (1859,80 zł / 1 l)
+3 więcej
CLINIQUE
Blush • Róż
od 139,30 zł
Sugerow.170,04 zł (-18%)
6 g (232,17 zł / 10 g)
CLINIQUE
For Men Anti-Age Moisturizer • Krem do twarzy
220,99 zł
Sugerow.257,24 zł (-14%)
100 ml (2209,90 zł / 1 l)
CLINIQUE
For Men Maximum Hydrator • Krem do twarzy
131,99 zł
Sugerow.172,22 zł (-23%)
50 ml (2639,80 zł / 1 l)
+1 więcej
CLINIQUE
Quickliner For Eyes • Kredka w sztyfcie
od 126,44 zł
0.3 g (4214,67 zł / 10 g)
CLINIQUE
Anti-Blemish Solutions Clinical Advanced Clearing Gel • Serum do twarzy
132,30 zł
Sugerow.154,78 zł (-15%)
20 ml (6615,00 zł / 1 l)
CLINIQUE
Men Daily Hydrator SPF 50 • Krem do twarzy
197,00 zł
Sugerow.213,64 zł (-8%)
75 ml (2626,67 zł / 1 l)
+3 więcej
CLINIQUE
Chubby Stick Cheek Color Balm • Róż w kremie
od 118,30 zł
Sugerow.163,50 zł (-28%)
6 g (197,17 zł / 10 g)
CLINIQUE
Take The Day Off Cleansing Balm • Balsam oczyszczający
od 133,19 zł
Sugerow.178,76 zł (-25%)
125 ml (1065,52 zł / 1 l)
11 Dostępne kolory
CLINIQUE
All About Shadow Duo • Cień do powiek
od 127,69 zł
Sugerow.159,14 zł (-20%)
2.2 g (580,41 zł / 10 g)
CLINIQUE
Deep Comfort • Masło do ciała
141,49 zł
Sugerow.183,12 zł (-23%)
200 ml (707,45 zł / 1 l)
+2 więcej
CLINIQUE
Stay Matte Sheer • Kompaktowy puder
od 157,29 zł
Sugerow.204,92 zł (-23%)
7.6 g (206,96 zł / 10 g)
CLINIQUE
High Impact Waterproof Mascara • Tusz do rzęs
94,49 zł
Sugerow.141,70 zł (-33%)
8 ml (118,11 zł / 10 ml)
+3 więcej
CLINIQUE
Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup • Podkład w płynie
od 118,65 zł
Sugerow.196,20 zł (-40%)
30 ml (3955,00 zł / 1 l)
Strona1z5

Clinique – doskonała jakość kosmetyków do codziennej pielęgnacji!

Amerykańska marka kosmetyków Clinique powstała w roku 1968 roku i znana jest z doskonałej jakości.

Historia firmy Clinique

W 1967 roku Carol Philips ówczesna redaktor naczelna American Vogue otrzymała zlecenie, aby dowiedzieć się, jak najlepiej dbać o skórę. Powstała w ten sposób publikacja „Czy możesz zadbać o swoją skórę?”, w której wiodący w Nowym Jorku dermatolog, Dr. Norman Orentreich zdradził jakie czynniki są sekretem pięknej cery. Jako kluczowe wymienił – stosowanie kremu z filtrem, dokładne oczyszczenie twarzy oraz złuszczanie i nawilżanie.

Wkrótce rodzina Estée Lauder zleciła Carol Philips utworzenie marki Clinique jako pioniera w dziedzinie kompleksowej, niealergizującej i nieperfumowanej pielęgnacji ciała.

Jak dobrze odczyścić skórę twarzy? Postaw na trójfazowy system pielęgnacji z marką Clinique!

Jako fundament pięknej i czystej skóry Clinique proponuje trójfazową pielęgnację składającą się z płynnego mydła, balsamu oczyszczającego i kremu nawilżającego.

Pierwszy krok to oczyszczenie twarzy za pomocą mydła myjącego Clinique, następnie balsam Clinique Clarifying Lotion oczyszcza skórę z martwych komórek, stymulując proces ich odnowy. Na koniec stosujemy balsam nawilżający + , który dzięki kompleksowi składników aktywnych poprawia nawilżenie skóry o 54%.

Innowacyjna szczoteczka oczyszczająca Clinique Sonic System

W nawiązaniu do 3-fazowej pielęgnacji firma Clinique opracowała specjalną szczoteczkę oczyszczającą Clinique Sonic System.

Owalna główka szczoteczki Sonic Brush ma dwa różne rodzaje włosia zapewniającego dokładne oczyszczanie.

Perfumy Clinique - zapachy dla mężczyzn i kobiet

„Zapach jest czymś emocjonalnym i osobistym. Zapach podkreśla osobowość, sprawiając że czujesz się komfortowo i bezpiecznie.” (Clinique)

Oprócz produktów do pielęgnacji skóry i kosmetyków upiększających firma Clinique zdecydowała się wprowadzić na rynek również zapachy. Dedykowany silnym, eleganckim kobietom zapach Aromatic Elixir zyskał już miano klasyka i od momentu premiery w roku 1971 jego formuła pozostaje niezmieniona.

Clinique Happy to niekwestionowany bestseller wśród zapachów, odzwierciedlający pełnię szczęścia. Spotkał się z takim entuzjazmem, że opracowano również wersję męską Clinique Happy for Men.

Clinique – luksusowe kosmetyki do pielęgnacji dla mężczyzn

Firma Clinique uwzględniając potrzeby męskiej skóry wymagającej innej pielęgnacji niż skóra kobieca, opracowała własną linię kosmetyków do pielęgnacji dla mężczyzn Podstawę stanowi peeling dokładnie oczyszczający pory, a tym samym ułatwiający golenie i zabezpieczający przed wrastaniem włosków. Z kolei do golenia panowie mogą wybrać bezolejowy żel do golenia z aloesem M-Shave lub krem do golenia Cream Shave.

Kosmetyki Clinique dla alergików

Kosmetyki pielęgnacyjne i upiększające Clinique od innych producentów odróżnia fakt, iż jest to pierwsza luksusowa marka kosmetyków opracowana przez dermatologów. Wszystkie produkty Clinique są w 100% pozbawione perfum i przetestowane pod kątem alergii. Dlatego też po produkty tej marki mogą bez obaw sięgać także osoby o wrażliwej lub alergicznej skórze. Motto firmy stanowi bowiem teza, że przy odpowiedniej pielęgnacji każda skóra może być piękna.