O flaconi - dowiedz się więcej o nas

Z ponad trzema milionami aktywnych klientów, flaconi jest jednym z wiodących sklepów internetowych z kosmetykami i perfumami w Niemczech. Od kilku lat z powodzeniem działamy także w Polsce, Austrii i Francji.

Bogate portfolio naszego sklepu internetowego obejmuje ponad 600 topowych marek oraz 20 000 produktów. Od kosmetyków drogeryjnych i naturalnych po produkty premium i luksusowe, sklep internetowy flaconi obejmuje wszystkie segmenty produktów. U nas znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty od sprawdzonych dostawców z kategorii takich jak np. perfumy, pielęgnacji twarzy i ciała, makijaż, pielęgnacja i stylizacja włosów, kosmetyki naturalne, akcesoria. Oferujemy niezwykle szeroki i różnorodny wybór produktów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów.

Paczkę dostarczymy bezpośrednio do Twojego domu w ciągu zaledwie trzech - czterech dni roboczych. Przy zakupach za min. 129 zł oferujemy darmową dostawę. A co najlepsze, przy każdym zamówieniu otrzymasz do dwóch bezpłatnych próbek. Jako kupujący otrzymujesz tylko oryginalne produkty, a także masz 120-dniowe prawo do zwrotu. W razie jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących zamówienia, nasz wykwalifikowany zespół obsługi klienta zawsze chętnie służy pomocą.Odpowiedzialność

Wierzymy w umiejętności i zaangażowanie naszych zespołów w opracowywanie nowych pomysłów na wspólną przyszłość. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności, jako firmy, za podejmowanie zrównoważonych decyzji na wszystkich poziomach i aktywne promowanie różnorodności społeczeństwa. Pracujemy nad tym, aby umożliwić naszym klientom podejmowanie zrównoważonych decyzji zakupowych, z poszanowaniem zarówno przyrody, jak i człowieka.

Odpowiedzialność

To dopiero początek, nieustannie kontynuujemy (i będziemy kontynuować) pracę nad znalezieniem innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań dla naszych pracowników, partnerów, klientów i produktów. Z pewnością nie zrobimy wszystkiego idealnie - ale my, zespół flaconi, jesteśmy zdeterminowani, aby dołożyć swoją cegiełkę i wnieść swój wkład. Tylko razem możemy osiągnąć wielkie cele. Przemyślmy i zdefiniujmy piękno na nowo tak, by każdy z nas czuł się silniejszy!

Image placeholder

Poznaj świat flaconi w naszym sklepie stacjonarnym w centrum Berlina!

Chcesz odkryć flaconi na żywo? W takim razie odwiedź nas w naszym sklepie stacjonarnym - Flaconi Concept Store w samym centrum Berlina. Znajdziesz tam szeroki wybór topowych marek oraz ekskluzywnych produktów, jak również salon fryzjerski.