Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł

Dowiedz się więcej o Flaconi

Flaconi należy do wiodących sklepów internetowych z kosmetykami w Niemczech i oferuje szeroką gamę perfum, produktów do pielęgnacji skóry i włosów, makijażu, kosmetyków naturalnych i akcesoriów.

Jako One-Stop-Shop w kategorii Beauty chcemy oferować większy wybór produktów niż inne sklepy internetowe. Dzięki szerokiemu asertymentowi składajęcemu się z ponad 500 marek oraz 20 tys. produktów, masz możliwość znalezienia wszystkiego o czym marzysz: od produktów z kategorii Premium po produkty codziennego użytku, od bestsellerów po niszowe oraz mniejsze marki - na flaconi.pl znajdziesz produkty dostosowane do wszystkich potrzeb oraz dla każdego klienta.

Jako firma z segmentu beauty, chcemy na nowo zdefiniować piękno i sprawić żeby było one dostępne dla wszystkich. Chemy inspirować i sprawiać aby ponownie zagościło w Tobie uczucie, związane z czuciem się pięknym oraz z ponownym jego odkrywaniem.

Aby zagwarantować naszym klientom wygodne zakupy gwarantujemy darmową wysyłkę już od 119 złotych , Twoje nowe ulubione produkty zostaną dostarczone w ciągu 2-3 dni do wybranego przez Ciebie miejsca. Dodatkowo do każdego zamówienia dołączymy dwie darmowe próbki. Jeśli zmienisz zdanie i będziesz chciał oddać któryś z zamówionych produktów, masz 120 dni na zwrot. Jako, że jesteśmy dopiero od niedawna dostępni w Polsce, zdajemy sobie sprawę, że zakupy internetowe wiążą się z niepokojem związanym z pochodzeniem produktów, dlatego zapewniamy, że wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą od sprawdzonych dostawców. W razie dodatkowych pytań, nasza wykwalifikowana obsługa klienta zawsze chętnie służy pomocą.


Wierzymy, że komplementy dodają nam pewności siebie i siły, dzięki nim czujemy się piękniejsi. . Szczery komplement sprawia, że promieniejemy i zostajemy napełnieni nową energią. W dzisiejszych czasach często zapominamy doceniać komplementy i towarzyszącą im moc dlatego w naszej obecnej kampanii chcemy rozpocząć ruch, stworzyć nową świadomość i sprawić, żeby każdy odkrył i docenił swoje piękno.

Poznaj świat Flaconi w naszym sklepie stacjonarnym w centrum Berlina!

Chcesz odkryć Flaconi na żywo? W takim bądź razie odwiedź nas w naszym sklepie stacjonarnym - Flaconi Concept Store w samym centrum Berlina. Znajdziesz tam szeroki wybór topowych marek oraz ekskluzywnych produktów oraz salon fryzjerski.