NowośćCHANELCOCO MADEMOISELLE CRUSH ABSOLUWODA PERFUMOWANA ZAPACH AMBROWY - INTENSYWNYod 575,52 zł50 ml (11 510,40 zł / 1 l)
CHANELDÉMAQUILLANT LACTÉ INTENSEDELIKATNY PRODUKT DO DEMAKIJAŻU OCZU I UST145,00 zł100 ml (1450,00 zł / 1 l)
CHANELROUGE COCO HYDRA GLOSSINTENSYWNIE LŚNIĄCY NAWILŻAJĄCY I WYGŁADZAJĄCY BŁYSZCZYK DO UST189,00 zł5.5 g (343,64 zł / 10 g)
CHANELHYDRA BEAUTY MICRO CRÈME NIE DOTYCZYWZMACNIAJĄCE I WYPEŁNIAJĄCE NAWILŻENIE436,50 zł50 g (8730,00 zł / 1 kg)
Nowośćlike productCHANELCOCO MADEMOISELLE CRUSH ABSOLUWoda perfumowanaod 575,52 zł50 ml (11 510,40 zł / 1 l)
like product+5 więcej+2 więcejCHANELLES BEIGES TOUCHE DE TEINTPodkład w płynieod 269,00 zł20 ml (13 450,00 zł / 1 l)
like product+3 więcejCHANELLES BEIGES EAU DE TEINTPodkład w płynieod 241,00 zł30 ml (8033,33 zł / 1 l)
like product15 Dostępne koloryCHANELROUGE COCO HYDRA GLOSSBłyszczyk do ustod 189,00 zł5.5 g (343,64 zł / 10 g)
like productCHANELLES BEIGES HEALTHY GLOW SHEER HIGHLIGHTING FLUIDRozświetlaczod 226,72 zł30 ml (7557,33 zł / 1 l)
like productCHANELALLURE HOMME SPORT EAU EXTRÊMEWoda perfumowanaod 468,00 zł50 ml (9360,00 zł / 1 l)
like product5 Dostępne koloryCHANELLE CRAYON LÈVRES SOMMER 2026Konturówka do ustod 141,00 zł1.2 g (1175,00 zł / 10 g)
like product+15 więcej+12 więcejCHANELLES BEIGES FLUIDE FOUNDATIONPodkład w płynieod 173,85 zł30 ml (5795,00 zł / 1 l)
like productCHANELCOCO MADEMOISELLE L'EAU PRIVÉE VAPORISATEURWoda perfumowanaod 446,00 zł50 ml (8920,00 zł / 1 l)
like product+3 więcejCHANELN°1 DE CHANEL BALSAM DO UST I POLICZKÓWBalsam do ustod 229,50 zł6.5 g (353,08 zł / 10 g)
like product7 Dostępne koloryCHANELLES 4 OMBRES BOUTONSPaleta cieni do powiekod 276,00 zł2 g (1380,00 zł / 10 g)
like product+15 więcej+12 więcejCHANELULTRA LE TEINT FLUIDEPodkład w płynieod 164,35 zł30 ml (5478,33 zł / 1 l)
like product14 Dostępne koloryCHANELLE ROUGE DUO ULTRA TENUESzminkaod 229,50 zł8 ml (286,88 zł / 10 ml)
like productCHANELCHANCE EAU FRAÎCHE REFILLWoda toaletowa Twist and Spray465,00 zł3x20 ml (23 250,00 zł / 1 l)
like productCHANELCOCO MADEMOISELLEWoda toaletowa Twist and Sprayod 481,50 zł3x20 ml (24 075,00 zł / 1 l)
like productCHANELCOCO MADEMOISELLEWoda perfumowana Twist and Sprayod 472,50 zł3x20 ml (23 625,00 zł / 1 l)
like product+1 więcejCHANELLES BEIGES EAU DE BLUSH WATER-FRESH BLUSHRóżod 232,00 zł15 ml (15 466,67 zł / 1 l)
like product+10 więcej+7 więcejCHANELSTYLO YEUX WATERPROOFEyelinerod 103,05 zł0.3 g (3435,00 zł / 10 g)
Limitedlike productCHANELHYDRA BEAUTY MICRO SÉRUM LÈVRES MICRO SERUM LEVRES TENDREOlejek do ust270,00 zł11 ml (24 545,45 zł / 1 l)