like product14 Dostępne koloryCHANELLE ROUGE DUO ULTRA TENUESzminkaod 229,50 zł8 ml (286,88 zł / 10 ml)
like product15 Dostępne koloryCHANELROUGE COCO RELAUNCH SPRING 2026Szminkaod 160,65 zł3.5 g (459,00 zł / 10 g)
Limitedlike product7 Dostępne koloryCHANELROUGE ALLURE VELVET SPRING 2026Szminkaod 145,35 zł3.5 g (415,29 zł / 10 g)
Limitedlike product3 Dostępne koloryCHANELROUGE ALLURE VELVET ROUGE NOIR KOLLEKTIONSzminkaod 170,10 zł4 g (425,25 zł / 10 g)
like product+9 więcej+6 więcejCHANELROUGE ALLURE LAQUESzminka w płynieod 162,54 zł5.5 g (295,53 zł / 10 g)