like product+5 więcej+2 więcejCHANELLES BEIGES TOUCHE DE TEINTPodkład w płynieod 269,00 zł20 ml (13 450,00 zł / 1 l)
like product+3 więcejCHANELLES BEIGES EAU DE TEINTPodkład w płynieod 241,00 zł30 ml (8033,33 zł / 1 l)
like product15 Dostępne koloryCHANELROUGE COCO HYDRA GLOSSBłyszczyk do ustod 189,00 zł5.5 g (343,64 zł / 10 g)
like productCHANELLES BEIGES HEALTHY GLOW SHEER HIGHLIGHTING FLUIDRozświetlaczod 226,72 zł30 ml (7557,33 zł / 1 l)
like product5 Dostępne koloryCHANELLE CRAYON LÈVRES SOMMER 2026Konturówka do ustod 141,00 zł1.2 g (1175,00 zł / 10 g)
like product+15 więcej+12 więcejCHANELLES BEIGES FLUIDE FOUNDATIONPodkład w płynieod 173,85 zł30 ml (5795,00 zł / 1 l)
like product+3 więcejCHANELN°1 DE CHANEL BALSAM DO UST I POLICZKÓWBalsam do ustod 229,50 zł6.5 g (353,08 zł / 10 g)
like product7 Dostępne koloryCHANELLES 4 OMBRES BOUTONSPaleta cieni do powiekod 276,00 zł2 g (1380,00 zł / 10 g)
like product+15 więcej+12 więcejCHANELULTRA LE TEINT FLUIDEPodkład w płynieod 164,35 zł30 ml (5478,33 zł / 1 l)
like product14 Dostępne koloryCHANELLE ROUGE DUO ULTRA TENUESzminkaod 229,50 zł8 ml (286,88 zł / 10 ml)
like product+1 więcejCHANELLES BEIGES EAU DE BLUSH WATER-FRESH BLUSHRóżod 232,00 zł15 ml (15 466,67 zł / 1 l)
like product+10 więcej+7 więcejCHANELSTYLO YEUX WATERPROOFEyelinerod 103,05 zł0.3 g (3435,00 zł / 10 g)
Limitedlike productCHANELHYDRA BEAUTY MICRO SÉRUM LÈVRES MICRO SERUM LEVRES TENDREOlejek do ust270,00 zł11 ml (24 545,45 zł / 1 l)
like product15 Dostępne koloryCHANELROUGE COCO RELAUNCH SPRING 2026Szminkaod 160,65 zł3.5 g (459,00 zł / 10 g)
Limitedlike productCHANELHYDRA BEAUTY MICRO SÉRUM LÈVRES MICRO SERUM LEVRES FRAISOlejek do ust270,00 zł11 ml (24 545,45 zł / 1 l)
Limitedlike product8 Dostępne koloryCHANELLE CRAYON LEVRES SPRING 2026Konturówka do ustod 115,20 zł1.2 g (960,00 zł / 10 g)
like product+2 więcejCHANELULTRA LE TEINT COMPACTKompaktowy puderod 282,00 zł13 g (21 692,31 zł / 1 kg)
like product+16 więcej+13 więcejCHANELN°1 DE CHANEL REWITALIZUJĄCY PODKŁADPodkład kremowyod 225,85 zł30 ml (7528,33 zł / 1 l)
like product3 Dostępne koloryCHANELLA PALETTE SOURCILSPaleta do brwiod 256,00 zł4 g (640,00 zł / 10 g)
like product6 Dostępne koloryCHANELKOREKTOR SERUM LES BEIGESKorektorod 209,28 zł8.5 g (246,21 zł / 10 g)
Limitedlike product7 Dostępne koloryCHANELROUGE ALLURE VELVET SPRING 2026Szminkaod 173,25 zł3.5 g (495,00 zł / 10 g)
like product3 Dostępne koloryCHANELLES BEIGES PALETTE REGARD BELLE MINE NATURELLEPaleta cieni do powiekod 319,50 zł4.5 g (710,00 zł / 10 g)
Nowośćlike productCHANELLE VERNIS MADEMOISELLE MAKEUP COLLECTIONLakier do paznokci148,24 zł13 ml (11 403,08 zł / 1 l)