Darmowa wysyłka od 119 zł
Certyfikowany sprzedawca
Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Woda kolońska (artykuły: 53)

Filtry
Filtry
Sortuj według:
Sortuj według:
Dla kogo
Rodzaj produktu
Cena
-
Cecha szczególna
Kolor
Sortuj według:
 • Zapisz się na Newsletter Flaconi i odbierz 15% rabatu na Twoje pierwsze zakupy

 • Nie udało się znaleźć odpowiedniego produktu?

  Woda kolońska – skuteczny sposób na szybkie odświeżenie i dobre samopoczucie

  Eau de Cologne lub Cologne Water, czyli innymi słowy – Woda Kolońska to klasyczna, jedna z lżejszych kompozycji zapachowych, które pasują na każdą okazję.  Najsłynniejsza woda kolońska opatrzona jest numerem 4711. Dziś do najpopularniejszych wód kolońskich należy woda kolońska Jean Paul Gaultier Monsieur.

  Woda kolońska – lekkie i orzeźwiające kompozycje zapachowe

  Szczególnie popularne są świeże, aczkolwiek wyraźne zapachy, również utrzymane w czystej klasycznej konwencji. Ze względu na swój nienachlany charakter doskonale nadają się na co dzień, do pracy czy biura.

  Woda kolońska cieszy się dużą popularnością z racji tego, iż ma zdecydowaną przewagę nad cięższymi kompozycjami, co czyni ją znacznie bardziej uniwersalną.

  Najlepsza woda kolońska – znajdź swojego ulubieńca

  Wśród najbardziej znanych marek wody kolońskiej należy oczywiście wymienić słyną 4711, ale do wyboru mamy jeszcze wiele innych, jak na przykład propozycję Diora - Dior Homme Cologne podkreślającą stylową swobodę, a zarazem charyzmę współczesnego mężczyzny.

  Marka Clinique proponuje nam Clinique Happy for Men - świeży zapach bazujący na nutach cytrusowo – drzewnych, emanujący ożywczą zmysłowością. Woda kolońska Tabac Original to również znakomity wybór. Damska woda kolońska Tosca dla Niej to synonim zalotnej elegancji.

  Woda kolońska i toaletowa – czym się różnią od wody perfumowanej?

  Woda kolońska i toaletowa zawierają mniejsze stężenie substancji zapachowych niż perfumy, a tym samym są lżejsze i bardziej orzeźwiające.

  Woda kolońska jest pod względem intensywności zapachu jest bardzo zbliżona do wody toaletowej.

  Woda kolońska i woda toaletowa różnią się głównie stopniem koncentracji zawartych w nich substancji zapachowych. Eau de Cologne, czyli woda kolońska to kosmetyczna mieszanka zapachowa, w której stężenie substancji zapachowych wynosi od 3 do 5%.

  Dla uzyskania najlepszego efektu najlepiej nakładać ją bezpośrednio na skórę, tuż po kąpieli, a w przypadku panów - po goleniu . Często woda kolońska występuje w duecie z perfumami o tym samym zapachu.