Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Tusz do rzęs

382 Artykuły
Strona1z16

Tusz do rzęs – magnetyzuj spojrzeniem każdego dnia

Z tuszem do rzęs Twoje spojrzenie nabiera głębi i charakteru. Właśnie dlatego tak ważne jest, abyś zawsze miała w zanadrzu mascarę idealną. Wybierając ją, zwróć uwagę na:

  • markę – pamiętaj, że tusz do rzęs ma bezpośredni kontakt z Twoimi oczami, więc nie możesz sobie pozwolić na kompromisy,

  • typ kosmetyku – znajdziesz mascary podkręcające, pogrubiające i wydłużające rzęsy,

  • kolor tuszu do rzęs – choć czarny tusz do rzęs to absolutna podstawa, możesz też pobawić się odcieniem, aby „podbić” ton własnych tęczówek. Odkryj brązowy tusz do rzęs, biały tusz do rzęs czy nawet niebieski tusz do rzęs!

Bez względu na to, jakiego tuszu do rzęs potrzebujesz, na flaconi znajdziesz szeroki wybór tuszy do rzęs. Wybierz ten, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania!

Jaki tusz do rzęs? Podkręcający, wydłużający czy pogrubiający?

Wybierając tusz do rzęs, musimy zwrócić uwagę na to, jakiego efektu oczekujemy - długich, gęstych czy może podkręconych rzęs. Tusz wydłużający zawiera specjalne polimery, które "budują" długość na końcach rzęs, idealny jest dla osób z krótkimi rzęsami. Tusz zwiększający objętość, dzięki gęstej formule i nieco większej szczoteczce, pozwala na osiągnięcie efektu pełniejszych rzęs, idealnie sprawdza się u osób z rzadszymi rzęsami. Tusz podkręcający zawiera składniki, które pomagają utrzymać rzęsy w zakrzywionej pozycji przez cały dzień, co jest doskonałym rozwiązaniem dla posiadaczek prostych rzęs i poszukujących ich podniesienia.

W zależności od tego jaki efekt chcesz osiągnąć, pamiętaj też o tym, że:

  • rzęsy możesz naturalnie podkręcić, sięgając po zalotkę przed aplikacją każdego tuszu,

  • na długość i gęstość rzęs wpływ ma również ich codzienna pielęgnacja – dlatego warto regularnie używać dobrej odżywki do rzęs,

  • w dziennym makijażu lepiej sprawdza się delikatne podkreślenie rzęs, a w wieczorowym możesz sobie pozwolić na aplikację kilku warstw kosmetyku dla bardziej „dramatycznego” efektu,

  • oprócz tuszu do rzęs możesz również sięgnąć po sztuczne rzęsy, które dokleisz do naturalnych, zwiększając optycznie ich długość i objętość.

Jaka jest najlepsza szczoteczka tuszu do rzęs?

Gdy wybierasz tusz do rzęs, przyjrzyj się nie tylko jego formule, ale i szczoteczce jaka znajduje się w opakowaniu. Jej kształt i wielkość będzie miał wpływ na pracę z kosmetykiem. I tak:

  • proste, silikonowe szczoteczki pozwolą Ci skutecznie rozdzielić rzęsy, zwiększając ich objętość,

  • duże, klasyczne szczoteczki sprawią, że będzie Ci łatwiej pogrubić rzęsy, co ważne zwłaszcza w wieczorowych stylizacjach,

  • zakręcone szczoteczki są świetne do dodatkowego podkręcania włosków – zwłaszcza na górnej powiece.

A jeśli szukasz tuszu o maksymalnej trwałości – wybierz formułę wodoodporną. Pamiętaj jednak, że do jej zmycia będziesz potrzebować produktów do demakijażu o oleistej konsystencji.