Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Sól do kąpieli


Sól do kąpieli – domowe SPA na wyciągnięcie ręki

Jesteś zmęczona po długim, zabieganym dniu? Masz ochotę na prawdziwy relaks, taki przez duże „R”? Szukasz ukojenia skołatanych nerwów, a przy okazji zależy Ci na dogłębnej pielęgnacji skóry – tak, aby przygotować ją do dalszych zabiegów? Zafunduj sobie wyjątkowy rytuał SPA. Możesz to zrobić w zaciszu własnego domu. 

Jedyne, czego potrzebujesz to wanna napełniona przyjemnie ciepłą wodą oraz dobra sól do kąpieli. Te najlepsze znajdziesz na Flaconi! Specjalnie z myślą o Twoich potrzebach nasz zespół wybrał sprawdzone sole do kąpieli o korzystnym dla Twojego ciała składzie i niesamowitym aromacie. 

Jak działa sól do kąpieli?

Choć sól do kąpieli nie sprawi, że w Twojej wannie wytworzy się gruba piana, zrobi coś znacznie, znacznie ważniejszego. Ten wyjątkowy produkt pielęgnacyjny:

  • jest bogatym źródłem odżywczych minerałów, które korzystnie wpływają na Twoją skórę – dzięki nim woda, którą używasz do kąpieli, pozwoli Ci zatroszczyć się o skórę, pobudzając jej delikatne złuszczanie się i dostarczając niezbędnych składników,
  • działa na Twoje zmysły – sole do kąpieli wyróżniają się niezwykłymi kompozycjami zapachowymi, inspirowanymi światem natury. Kojąca lawenda? Aromat świerku lub sosny? Zmysłowa wanilia? A może pobudzające cytrusy? Wybór jest niemal nieograniczony!

Dlatego przynajmniej raz na jakiś czas warto zafundować sobie domowy rytuał pielęgnacyjny z wykorzystaniem soli do kąpieli.

Jak przygotować kąpiel z solami?

Zadanie jest bardzo proste.

  1. Zacznij od wybrania idealnej soli do kąpieli. Sięgaj po produkty o sprawdzonym, prostym składzie. Kluczowa będzie kompozycja zapachowa mieszanki, ponieważ to ten aromat będzie wpływał bezpośrednio na Twoje zmysły. Jeśli oczekujesz pobudzenia – wybierz np. miętę lub trawę cytrynową. Na uspokojenie sprawdzą się np. lawenda, rumianek czy neroli. Kiedy zaś chcesz się otoczyć zmysłową przyjemnością, sięgnij po mieszankę o nucie słodkich owoców, np. truskawek, a także miodu, wanilii czy róży. Dostępne są również mieszanki zapachowe.
  2. Zacznij napełniać wannę wodą o przyjemnie ciepłej temperaturze. Pamiętaj, że nie powinna być zbyt gorąca, ponieważ kluczowy jest Twój komfort.
  3. Wsyp 5-6 łyżek stołowych soli do kąpieli. Jeśli kupisz jednorazową torebkę, możesz śmiało wrzucić do wody całą jej zawartość. Sól rozpuści się pod wpływem temperatury.
  4. Kiedy wody będzie wystarczająco dużo, po prostu zanurz się w niej i oddaj 20-40 minutowemurelaksowi. Tak długa kąpiel pozwoli Ci odpocząć i zmiękczyć naskórek.

Po wyjściu z kąpieli zaaplikuj swój ulubiony balsam do ciała. W ten sposób zrobisz coś dla ciała i dla ducha.