Darmowa wysyłka od 129 zł
Do 2 darmowych próbek
Certyfikowany sprzedawca
120 dni na zwrot produktów
Darmowa wysyłka od 129 zł

Color WOW Dream Coat

Color WOW Dream Coat

Color WOW Dream Coat - poczuj się jak gwiazda Hollywood

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, w czym tkwi sekret blasku gwiazd Hollywood? Odpowiedzią na to pytanie jest Color WOW Dream Coat - nowość, na której punkcie oszalały miliony kobiet zza Oceanu! Czym zatem jest Color WOW Dream Coat? Pod nazwą tą kryje się seria produktów, w tym magiczny spray, który po aplikacji na włosy dodaje im prawdziwie lustrzanego połysku. W dodatku dzięki zawartym w jego składzie polimerom, produkt ten uszczelnia włosy, chroniąc je przed działaniem wilgoci. Jeśli więc szukasz sposobu na efektowny glass hair, sięgnij po serię Color WOW Dream Coat, która czeka na Ciebie w ofercie flaconi!

Color WOW Dream Coat - w świetle blasku reflektorów

Kiedy w 2019 roku podczas Hollywood Beauty Awards Kim Kardashian West odczytała nominacje dla Chrisa Appletona, do nagrody Lori McCoy-Bell Hairstyling Award, jeszcze mało kto mógł go kojarzyć. Szybko okazało się jednak, że to on stoi za niezwykłym połyskiem fryzur noszonych przez celebrytkę. Wkrótce potem o hollywoodzkim styliście usłyszał cały świat - tak jak i o jego rewolucyjnym sprayu Color WOW Dream Coat. I tak oto został on ogłoszony ojcem chrzestnym tzw. glass hair, a jego produkt stał się jednym z najbardziej pożądanych kosmetyków świata. I choć w ofercie z tej serii znalazły się również odżywki bez spłukiwania, szampony do włosów i wiele innych - to właśnie ten produkt stał się flagowym produktem marki Color WOW.

Efekt szklistych włosów z Color WOW Dream Coat

Zainspirowany technologią polimerową, spray Color WOW Dream Coat to kosmetyk o wielu zaletach. Dodający pasmom, blasku doskonale zabezpiecza kosmyki przed wilgocią i przyspiesza ich wysychanie. W dodatku produkt ten ułatwia stylizację włosów, jednocześnie ich nie obciążając. Ujarzmione nim kosmyki przestają się puszyć oraz stają się gładkie jak aksamit. Co ciekawe, efekt ten utrzymuje się nawet do 3-4 myć!

Jak używać sprayu Color WOW Dream Coat?

Spray do włosów Color WOW Dream Coat to produkt łatwy i przyjemny w stosowaniu. Przed użyciem należy jednak umyć dokładnie włosy, dzięki czemu uzyska się jeszcze lepszy efekt. Następnie:

  1. Delikatnie odsączyć włosy z nadmiaru wody.

  2. Jeszcze wilgotne pasma podzielić na kilka sekcji.

  3. Zaaplikować spray na włosy - od nasady aż po same końce.

  4. Wymodelować fryzurę przy pomocy suszarki, lokówki lub prostownicy.

Jest to ostatni i najważniejszy z kroków. Potraktowanie fryzury przyrządem termicznym aktywuje produkt, tworząc na każdym z włosków polimerowy płaszcz. W trakcie tego zabiegu należy jednak zrezygnować z użycia innych produktów do stylizacji włosów.

Color WOW Dream Coat - stylizacja loków i fal

Na końcu warto również wspomnieć o tym, że w ofercie Color WOW z serii Dream Coat znalazł się również spray do stylizacji włosów kręconych. Mowa o produkcie Dream Coat for Curly Hair, który nadaje lokom blasku, zabezpiecza je przed puszeniem się i podkreśla ich naturalny skręt. Co ciekawe, w odróżnieniu od klasycznego Color WOW Dream Coat Supernatural nie wymaga on stylizacji włosów suszarką czy lokówką. Z drugiej jednak strony efekt szklistych włosów utrzymuje się jedynie do ich umycia.