Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł

Olejek do masażu

12 Artykułów

Olejek do masażu – ekskluzywny rytuał SPA w domowym zaciszu

Zmęczenie po całym dniu pracy. Stres. Nieustanne napięcie. Przepracowanie. To tylko niektóre problemy, które dotykają nas na co dzień. Jak sobie z nimi radzić? Jednym ze sposobów na to, aby naprawdę się odprężyć i zrelaksować, jest masaż. Odpowiedni nacisk dłoni, rolowanie i ugniatanie doskonale radzą sobie z upartym napięciem mięśniowym i sprawiają, że wpadasz w przyjemny błogostan. Możesz, a i owszem, udać się na taki zabieg do profesjonalisty. Kto jednak powiedział, że nie możesz skorzystać z tej formy relaksu w domu? Wystarczy, że sięgniesz po dobrej jakości olejek do masażu. To kosmetyk, który pozwoli Ci osiągnąć spektakularne efekty!

Jak działa olejek do masażu?

Olejek do masażu działa na trzy sposoby.

  1. Zapewnia odpowiedni poślizg podczas wykonywania masażu – sprawia, że ruchy dłoni stają się bardziej płynne, a osoba masująca nie podrażnia skóry osoby masowanej.
  2. Delikatnie rozgrzewa skórę, przejmując ciepło dłoni. To wspomaga relaksację mięśni i sprawia, że cały zabieg staje się jeszcze przyjemniejszy.
  3. Wydziela przyjemne olejki eteryczne – działanie aromaterapeutyczne potęguje efekt relaksacji i wprawia w dobry nastrój. W rezultacie efekty dobrze przeprowadzonego masażu odczuwasz dłużej.

Ponadto odżywia skórę, zwiększając jej miękkość i napięcie.

Jaki olejek do masażu wybrać?

Wybierając olejek do masażu, zwróć przede wszystkim uwagę na jego własności aromaterapeutyczne, a więc to, jakie olejki eteryczne zostały zastosowane w kompozycji. Najlepiej sprawdzają się nuty takie jak:

  • lawenda – ma działanie uspokajające i relaksacyjne, pozwoli Ci wejść w prawdziwy błogostan,
  • arnika – lekko ziołowy zapach pozwala się odprężyć i korzystnie wpływa na stan mięśni,
  • róża – różany zapach jest zmysłowy, subtelnie pobudza, a jednocześnie koi zmysły,
  • wanilia – jest zmysłowa i wprowadza w wyjątkowy nastrój. Koi i kojarzy się z maksymalną przyjemnością.

Możesz również sięgnąć po olejki, które mają bardziej skomplikowaną kompozycję zapachową. Ich szeroki wybór znajdziesz na Flaconi. Pewne jest jedno: każdy z nich pozwoli Ci przeprowadzić wyjątkowy masaż.