Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł

Pianka do golenia

3 Artykuły

null

Golenie się jest jednym z kluczowych elementów codziennej męskiej toalety. Usuwasz zarost, aby Twoja twarz była przyjemnie gładka i prezentowała się nieskazitelnie oraz świeżo. Jeżeli korzystasz przy tym z tradycyjnych metod golenia „na mokro” – tj. z jednorazowej maszynki lub tej wielokrotnego użytku, a nawet wówczas, gdy sięgasz po brzytwę, pianka do golenia jest nieodzowna. To kosmetyk, który:

  • zmiękcza Twój zarost, przygotowując go do golenia – dzięki temu możesz dokładnie pozbyć się nawet najbardziej upartych i króciutkich włosków,
  • zapewnia, że maszynka gładko ślizga się po brodzie – nie musisz się więc obawiać zacięć i podrażnień,
  • delikatnie pielęgnuje Twoją skórę – tak, aby prezentowała się po goleniu doskonale i zachowała perfekcyjną miękkość.

Właśnie dlatego tak ważne jest, aby dobrać odpowiedniej jakości kosmetyk tego rodzaju.

Z myślą o męskich potrzebach zespół Flaconi przygotował najlepsze pianki do golenia, dzięki którym codzienna toaleta stanie się znacznie bardziej komfortowa.

Jaką piankę do golenia wybrać?

Piankę do golenia w swojej kolekcji ma większość producentów kosmetyków dla mężczyzn. Jednak zanim wybierzesz konkretny produkt, zwróć baczną uwagę na elementy takie jak:

  • skład – zwłaszcza, jeżeli masz wrażliwą skórę, warto, abyś sięgnął o produkty zawierające substancje łagodzące, np. wyciąg z aloesu,
  • pojemność – mniejsze opakowania świetnie sprawdzą się w podróży, także gdy podróżujesz samolotem wyłącznie z bagażem podręcznym,
  • zapach – możesz wybrać kosmetyk, który ma taką samą kompozycję zapachową jak Twoja ulubiona woda po goleniu czy też perfumy.

Kosmetyki po goleniu dla mężczyzn 

Pamiętaj też, że pianka do golenia nie sprawdzi się wówczas, kiedy golisz się maszyną elektryczną. Jeśli decydujesz się właśnie na tę metodę golenia, ważne będą dla Ciebie produkty po goleniu, takie jak balsam lub woda kolońska.

Jeżeli szukasz najlepszych produktów do golenia, a także tych do pielęgnacji zarostu, koniecznie sprawdź pozostałe propozycje dla mężczyzn w kolekcji Flaconi. W naszej ofercie czeka na Ciebie wszystko, co niezbędne do tego, aby zadbać o brodę, jak i o gładką skórę twarzy.