Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Giorgio Armani

Logo marki Giorgio Armani
Wszystkie produkty
96 Artykułów
96 Artykułów
Strona1z4

Giorgio Armani: Wysoki standard z Włoch

Giorgio Armani jest znany jako jeden z najważniejszych projektantów dwudziestego wieku. W 1975 roku stworzył markę pod swoim nazwiskiem, która stała się uosobieniem eleganckiej mody dla wyższych sfer. Oprócz ubrań, od lat 80-tych perfumy Armani są synonimem luksusu.

Różnorodność perfum Giorgio Armani

Perfumy Giorgio Armani odzwierciedlają wyrafinowany styl życia, elegancję, którą można znaleźć w zapachach dla mężczyzn i kobiet. Woda perfumowana w stylowy sposób podkreśla twoją osobowość i jest ukoronowaniem stroju.

Popularne perfumy Giorgio Armani Code są dostępne w wersji Code Homme dla mężczyzn lub Code Femme dla kobiet. Perfumy Armani Code są znane jako klasyczny zapach, który działa jako idealna kombinacja między elegancją a uwodzeniem.  Świeży, korzenno-orientalny zapach Code Homme ujawnia uwodzicielską moc z bazą szlachetnego drewna, z nutami dymnej skóry i lekką tabaką. Perfumy Armani dla mężczyzn są stworzone dla mężczyzny, który ze swoją charyzmą i pewnością przyciąga uwagę wszystkich, gdy tylko pojawia się w pomieszczeniu.

Perfumy Armani dla kobiet

Popularny zapach Armani Acqua di Gioia pobudza zmysły jak skok do zimnej wody. Kobiecy, aromatyczno-kwiatowy zapach jest hołdem dla kobiet i natury. Świeży zapach jest idealny na lato, ponieważ jest czysty jak woda. Giorgio Armani stworzył wariacje, które zmieniają charakterystyczny zapach, zachowując lekką i zmysłową nutę:

  • Sun di Gioia
  • Sky di Gioia
  • Light di Gioa
  • Ocean di Gioia

Jako intensywny zapach dla kobiet, polecamy wodę perfumowaną Emporio Armani She. Kwiatowo-orientalny zapach akcentuje delikatność kobiety i razem z flakonem Emporio Armani He przypomina wyjątkowe spotkanie mężczyzny i kobiety. Perfumy Emporio Armani rozwijają swój pełny efekt, gdy pojawiają się razem. Przyciągają i uzupełniają się, tak jak w romansie mężczyzny i kobiety.

Dodatkowe artykuły kosmetyczne do zapachów

Oprócz popularnych perfum Giorgio Armani, marka oferuje coraz więcej produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Dla mężczyzn ma na przykład dezodorant, balsam po goleniu lub krem Giorgio Armani. Artykuły mają nuty ukochanych zapachów, które znajdują się w popularnych perfumach.

Ponadto zestawy zapachowe zawierają wodę perfumowaną i zwykle balsam do ciała lub żel pod prysznic. Takie zestawy idealnie sprawdzają się jako prezent. Dzięki produktom pielęgnacyjnym można uintensywnić zapach, aby odczuwać go przez cały dzień.