Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł

CLINIQUE

153 Artykuły
CLINIQUE

Filtry

Dla kogo
Seria
Cena
Rodzaj produktu
Sortuj według
Popularne
  • Popularne
  • Nazwa A-Z
  • Nazwa Z-A
  • Najniższa cena
  • Najwyższa cena
  • Nowości
Strona1z7

Clinique – doskonała jakość kosmetyków do codziennej pielęgnacji!

Amerykańska marka kosmetyków Clinique powstała w roku 1968 roku i znana jest z doskonałej jakości.

Historia firmy Clinique

W 1967 roku Carol Philips ówczesna redaktor naczelna American Vogue otrzymała zlecenie, aby dowiedzieć się, jak najlepiej dbać o skórę. Powstała w ten sposób publikacja „Czy możesz zadbać o swoją skórę?”, w której wiodący w Nowym Jorku dermatolog, Dr. Norman Orentreich zdradził jakie czynniki są sekretem pięknej cery. Jako kluczowe wymienił – stosowanie kremu z filtrem, dokładne oczyszczenie twarzy oraz złuszczanie i nawilżanie.

Wkrótce rodzina Estée Lauder zleciła Carol Philips utworzenie marki Clinique jako pioniera w dziedzinie kompleksowej, niealergizującej i nieperfumowanej pielęgnacji ciała.

Jak dobrze odczyścić skórę twarzy? Postaw na trójfazowy system pielęgnacji z marką Clinique!

Jako fundament pięknej i czystej skóry Clinique proponuje trójfazową pielęgnację składającą się z płynnego mydła, balsamu oczyszczającego i kremu nawilżającego.

Pierwszy krok to oczyszczenie twarzy za pomocą mydła myjącego Clinique, następnie balsam Clinique Clarifying Lotion oczyszcza skórę z martwych komórek, stymulując proces ich odnowy. Na koniec stosujemy balsam nawilżający + , który dzięki kompleksowi składników aktywnych poprawia nawilżenie skóry o 54%.

Innowacyjna szczoteczka oczyszczająca Clinique Sonic System

W nawiązaniu do 3-fazowej pielęgnacji firma Clinique opracowała specjalną szczoteczkę oczyszczającą Clinique Sonic System.

Owalna główka szczoteczki Sonic Brush ma dwa różne rodzaje włosia zapewniającego dokładne oczyszczanie.

Perfumy Clinique - zapachy dla mężczyzn i kobiet

„Zapach jest czymś emocjonalnym i osobistym. Zapach podkreśla osobowość, sprawiając że czujesz się komfortowo i bezpiecznie.” (Clinique)

Oprócz produktów do pielęgnacji skóry i kosmetyków upiększających firma Clinique zdecydowała się wprowadzić na rynek również zapachy. Dedykowany silnym, eleganckim kobietom zapach Aromatic Elixir zyskał już miano klasyka i od momentu premiery w roku 1971 jego formuła pozostaje niezmieniona.

Clinique Happy to niekwestionowany bestseller wśród zapachów, odzwierciedlający pełnię szczęścia. Spotkał się z takim entuzjazmem, że opracowano również wersję męską Clinique Happy for Men.

Clinique – luksusowe kosmetyki do pielęgnacji dla mężczyzn

Firma Clinique uwzględniając potrzeby męskiej skóry wymagającej innej pielęgnacji niż skóra kobieca, opracowała własną linię kosmetyków do pielęgnacji dla mężczyzn Podstawę stanowi peeling dokładnie oczyszczający pory, a tym samym ułatwiający golenie i zabezpieczający przed wrastaniem włosków. Z kolei do golenia panowie mogą wybrać bezolejowy żel do golenia z aloesem M-Shave lub krem do golenia Cream Shave.

Kosmetyki Clinique dla alergików

Kosmetyki pielęgnacyjne i upiększające Clinique od innych producentów odróżnia fakt, iż jest to pierwsza luksusowa marka kosmetyków opracowana przez dermatologów. Wszystkie produkty Clinique są w 100% pozbawione perfum i przetestowane pod kątem alergii. Dlatego też po produkty tej marki mogą bez obaw sięgać także osoby o wrażliwej lub alergicznej skórze. Motto firmy stanowi bowiem teza, że przy odpowiedniej pielęgnacji każda skóra może być piękna.