Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Aether

Aether

Aether – zapachy tworzone ze składników syntetycznych

Perfumy z substancji syntetycznych i nieorganicznych zaczęły zyskiwać coraz większą popularność. Marka Aether, kultywując koncepcje znanych artystów, tworzy kreatywne esencje na bazie nieoczywistych zapachów.

Powstanie Aether

Wszystko zaczęło się od Comme des Garcons, stworzonej przez Reia Kawakubo i Christiana Astuguevieille'a. To marka, która w latach 90. zaprezentowała pierwszy zapach, w całości skomponowany ze składników syntetycznych. W kolejnych latach powstawały coraz to nowsze kompozycje, które wciąż hołdowały tej filozofii.

Nazwa Aether wywodzi się z łaciny i oznacza czyste powietrze, eter, co bezsprzecznie wiąże się z aurą, jaką tworzą niepowtarzalne zapachy tego producenta. Pochodząca z Francji marka jest stosunkowo młoda – jej pierwsze zapachy pochodzą z 2016 roku. Mimo to, szybko zaczęła cieszyć się ogromny zaufaniem klientów. Wciąż się rozwija, prezentując coraz nowsze, kreatywne kompozycje.

Zapachy tworzone przez markę Aether

Produkty marki to esencje powstałe z zamiłowania ekstrawertycznych i innowacyjnych twórców do estetycznych molekuł. Sami określają swoje perfumy mianem reakcji chemicznych – pobudzających zmysły i mających znaczny wpływ zarówno na ciało, jak i duszę. Filozofia syntetyczna marki Aether czerpała inspirację z pierwiastkowej kolekcji Nu_Be.

Specjalnie skomponowane perfumy niszowe w niczym nie przypominają popularnych, klasycznych zapachów, co zdecydowanie jest ich największą zaletą. Wielu profesjonalistów w tej branży uważa, że tego typu produkty wymagają ciepła i chemii ludzkiej skóry, aby móc uwolnić cały swój potencjał. Perfumy marki bazują na tajemniczych roślinnych metalach i nieznanych drzewach. Dzięki temu, kompozycje z logo Aether dopasowują się do twojej skóry, stając się częścią ciebie.

Kompozycje zostały stworzone we współpracy z takimi perfumiarzami jak Rodrigo Flores-Roux, Nicolas Beaulieu, Beverley Bayne, czy Anne-Sophie Behaghel.

Aether – najlepsze propozycje zapachów

Na przestrzeni lat marka stworzyła wiele kompozycji, które szybko zyskały popularność i zostały docenione przez miliony zadowolonych konsumentów. Perfumy złożone są z kilku aromamolekuł, o których marka wspomina w oficjalnie udostępnianych materiałach.

Aksamitna neutralność, czyli Aetheroxyde

Delikatnie owocowy zapach Aetheroxyde od Aether przechodzi w dość ekstrawagancką esencję, która zbudowana jest na dwóch aromamolekułach: Ambroxanu i ISO-E-SUPER. Najbardziej wyczuwalna jest pierwsza z nich. Ambroxan w naturze można odnaleźć w składnikach szarej ambry, natomiast ISO-E-SUPER dodaje perfumom aksamitnej i zmysłowej aury. Obie te substancje w mniejszych ilościach występują w niemal każdych perfumach.

(Nie)klasyczna róża, czyli Rose Alcane

Głównym składnikiem Rose Alcane marki Aether jest róża, jednak nie jest to kolejna oczywista, przewidywalna i delikatna propozycja. Początkowo zapach miesza się z wonią plastiku, aby później zmienić się w metaliczną i zieloną. W składzie odnaleźć można także Oxane. Dodatkowym składnikiem jest tlenek różany. Jest to zapach nietuzinkowy i abstrakcyjny, który w niczym nie przypomina klasycznych kompozycji.

Mocny Celluloid

Celluloid marki Aether jest powszechnie uważany za jeden z najbardziej odważnych. W pierwszej chwili zapach przypomina drzewny ISO-E-SUPER. Jednak z czasem uwalnia się nieco gumowy aromat, wymieszany z zieloną i lekko musującą wonią. W składzie tego produktu znajduje się octan etylu, ionone beta, irone alpha, a także Cashemran. Jest to zapach bardzo intensywny.

Znajdź swój ulubiony zapach Aether

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu i podkreślić swoją indywidualność, innowacyjne zapachy stworzone ze składników syntetycznych marki Aether są wprost idealne dla ciebie. Który z nich zostanie twoim nowym faworytem? Przejrzyj ofertę produktów sklepu online flaconi i sprawdź, która propozycja będzie idealna dla ciebie.