Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Woda po goleniu

58 Artykułów
Strona1z3

Co daje woda po goleniu?

Woda po goleniu wysokiej jakości jest integralną częścią profesjonalnej pielęgnacji twarzy. Podczas golenia na twarzy zadawane są mikroskopijne obrażenia, które mogą doprowadzić do infekcji. Woda po goleniu dezynfekuje skórę i nadaje jej zapach. Niektóre produkty zawierają dodatkowe substancje przeciwzapalne, aby ukoić i pielęgnować podrażnioną goleniem skórę. Dzięki orzeźwiającemu uczuciu chłodu i przyjemnej nuty zapachowej, zapewniają również energiczny początek dnia. Już teraz odkryj z flaconi luksusowe wody po goleniu.

Woda po goleniu dla mężczyzn – czym się różnią?

Woda po goleniu – w języku angielskim after shave - to zbiorcze określenie różnych produktów do pielęgnacji golonej twarzy.

  • Woda po goleniu to klasyczny wybór dla mężczyzn z normalną skórą. Produkt dezynfekuje skórę alkoholem i zapobiega powstawaniu krostek. Do skóry suchej należy stosować płyn lub balsam po goleniu.
  • Płyn po goleniu chroni skórę przed wysuszeniem i szorstkością oraz przyjemnie  ją chłodzi.
  • Balsam po goleniu jest najlepszym wyborem dla wrażliwej skóry. Nawilży, odżywi ją, a także zmniejszy uczucie napięcia, swędzenia oraz usunie zaczerwienienia.

Podczas codziennego golenia męskiej twarzy ważne jest odpowiednia pielęgnacja skóry przed i po goleniu. Oprócz wody po goleniu istnieją produkty przed goleniemPre Shave. To kosmetyki, które przygotowują skórę i wąsy specjalnie do golenia.

Woda po goleniu - jak używać w prawdiłowy sposób?

Przy każdym goleniu skóra jest podrażniona przez ostrza golarki. Nieprawidłowe użycie maszynki do golenia lub zużyte ostrza mogą powodować nadmierne obciążenie skóry. Dlatego woda po goleniu, czy też inaczej mówiąc after shave, jest ważnym elementem pielęgnacji dla mężczyzn, gdyż pielęgnuje skórę i uspokoi ją przed następnym goleniem.

1. Po goleniu dokładnie umyj twarz. Wlej trochę wody po goleniu w dłonie. Rozprowadź na lekko wilgotnej skórze twarzy.

2. Użyj takiej samej ilości na szyje. Ponownie rozprowadź płynny produkt na skórze lekkimi ruchami.

Pierwsza chwila po goleniu może być związana z lekkim uczuciem pieczenia, ale uciążliwe podrażnienie skóry po goleniu zostaje wyeliminowane na resztę dnia. Dzięki dobroczynnym składnikom zawartym w wodzie po goleniu, pory otwarte poprzez ciepłe golenie zamykają się. Prowadzi to do znacznie mniejszego stanu zapalnego. Poznaj także oferowane w naszym sklepie online wody kolońskie.