Zestaw perfum męskich

81 Artykułów
Strona1z4

Zestaw perfum męskich - Twój ulubiony zapach i pielęgnacja w jednym

Zestaw perfum dla  mężczyzn jest idealny jako prezent urodzinowy lub po prostu jako drobny upominek bez okazji. Perfumy są niczym wisienka na torcie - ich poszczególne nuty zapachowe stanowią znak rozpoznawczy mężczyzny. Nie warto jednak ograniczać się wyłącznie do jednego produktu. Świat zapachów zachwyca prawdziwym bogactwem. Aby go skosztować, wystarczy sięgnąć po zestaw perfum męskich.

Zestaw perfum męskich - co w nim znajdziesz?

Zapach jest jednym z najsilniejszych bodźców, który wpływa na naszą percepcję. Oddziaływuje on nie tylko na samopoczucie, ale i oddaje to, kim jesteśmy. Nuty perfum zmieniają się nie tylko w zależności od pory roku, ale i okazji. Dlatego też nie ma jednego, uniwersalnego produktu. Warto sięgnąć po zestaw perfum męskich, który składa się z kilku zapachów.

Na sklepowych półkach można znaleźć różne zestawy perfum dla mężczyzn. Poza zapachami w ofercie są: 

  • Żel pod prysznic - tak jak Gentleman Reserve Privée Neu, w którym znalazły się też eleganckie perfumy na jesień i zimę.

  • Krem do rąk - a nawet i kostka aromatycznego mydła, tak jak zestaw 003 Yuzu - Violet Leaves - Vetiver od Bon Parfumeur.

  • Krem do ciała - zawiera go m.in. zestaw Light Blue Pour Homme od Dolce&Gabbana. Największą jego gwiazdą są jednak perfumy owocowe, które pachną cytrusami i przyprawami, w tym m.in. rozmarynem.

Niektóre zestawy perfum dla mężczyzn dla mężczyzn zawierają też szampon, dezodorant, a nawet i świece zapachowe.

Zestaw perfum męskich - dla mężczyzn stosujących świadomą pielęgnację

Wiele osób wybiera zestaw perfum męskich jako prezent dla drugiej osoby. Z powodzeniem jednak też sprawdzi się on w codziennej pielęgnacji. Zawarte w nim kosmetyki pozostawią na skórze długotrwałą świeżość i zapachy, którym nikt się nie oprze, a jednocześnie zadbają o nawilżenie i odżywienie skóry.