Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Versace

Versace
47 Artykułów
Strona1z2

Versace: zapachy, w których się zakochasz – historia marki skazanej na sukces

Włoska marka powstała w 1978 roku w Mediolanie, gdzie młody Gianni Versace przeprowadził się, aby rozpocząć karierę projektanta mody. Po tym jak zaprojektował swoje pierwsze kolekcje Prét-à-porter dla największych włoskich producentów odzieży takich jak Callaghan, Genny czy Complice, zaprezentował w 1978 roku pierwszą kolekcję własnej marki „Gianni Versace Donna”.

W latach osiemdziesiątych tworzył kostiumy dla mediolańskiej Scali, San Francisco Opera i New York City Ballet. W 1992 zaprojektował kostiumy sceniczne dla Eltona Johna na jego światową trasę koncertową i na sesję okładkową do nowego albumu. W 1995 odbył się pierwszy pokaz mody linii „Versus”, której główną projektantką była młodsza siostra Gianniego, Donatella Versace.

Po tragicznej śmierci Gianniego jego rodzeństwo przejęło rodzinny interes, a Donatella została mianowana dyrektorem kreatywnym. W 1998 roku zaprezentowała pierwszą kolekcję Haute-Couture. Marka ugruntowała swoją pozycję w świecie mody i na czerwonych dywanach, a jej ubrania prezentowały takie gwiazdy jak Madonna, Demi Moore czy Halle Berry.

Pierwsze perfumy od Versace

Erę perfum zapoczątkował w 1981 roku kwiatowy zapach „Gianni Versace”. Perfumy od Versace są erotyczne, prowokacyjne i zawsze indywidualne – idealnie odzwierciedlają kierunek, w jakim Donatella poprowadziła markę. Luksusowe zapachy powstają z kosztownych składników i są ucieleśnieniem zmysłowości.


Popularne perfumy od Versace dla niej i niego – wybierz zapach pełen pasji!

  • Perfumy „Eros” – aromatyczny zapach z rodziny fougère. Filarami tego zapachu są miłość, namiętność, piękno i żądza. Inspirowane grecką mitologią stawiają męskie, boskie ciało na piedestale. Zapach nazwany na cześć boga miłości uosabia silnego i namiętnego mężczyznę.

  • Perfumy „Versace Eros Pour Femme” – perfumy te należą do rodziny kwiatowo-drzewno-piżmowych. Jego filarami są magnetyzm, pożądanie i namiętność. Czarujący zapach jest uosobieniem pierwotnej, kobiecej siły. Żeński odpowiednik perfum „Eros” reprezentuje siłę, charakter i pokusę oraz wywołuje eksplozję namiętności.

  • Perfumy „Versace Versense” – drzewno-kwiatowy piżmowy zapach. Ucieleśnienie fuzji świeżości i zmysłowości. Zapach inspirowany naturą i zmysłowa obietnica, którą ze sobą niesie, są symbolem pewnej siebie, żywotnej i atrakcyjnej kobiety.

  • Perfumy „Versace Pour Homme” – perfumy z rodziny zapachów Aromatic-Fougère. Zapach idealny dla silnego, pewnego siebie, nowoczesnego mężczyzny. Właściciel tych perfum wie, czego oczekuje od życia i dąży do osiągnięcia swoich celów. Swoją charyzmą uwodzi kobiety, które mu ulegają.

  • Perfumy „Bright Cyrstal” – kwiatowo-owocowy zapach dla pań, który zaczaruje zmysły. »Chciałam stworzyć zapach, który jest jednocześnie zapraszający, świeży i kwiatowy – jak wszystkie moje ulubione perfumy. Flakon jest ponadczasowo elegancki – ciężki i luksusowy, oszlifowany jak diament. « (Donatella Versace)

  • Perfumy „Man Eau Fraîche” – zapach dla panów z rodziny drzewno-wodnych. Te eleganckie, luksusowe, a jednocześnie orzeźwiające perfumy pasują idealnie do pewnego siebie, tajemniczego mężczyzny, który zawsze jest w centrum zainteresowania, jest pełen subtelnego uroku i w pełni cieszy się z życia.