Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Urządzenia do stylizacji włosów

214 Artykułów
Strona1z9

Fryzura idealna - przydatne urządzenia do stylizacji włosów

Włosy to niezwykle ważny element naszego wyglądu. Ich stylizacja nie jest jednak łatwym zadaniem. Na szczęście zrobienie loków czy wyprostowanie włosów ułatwią urządzenia do stylizacji włosów. Zwłaszcza niezastąpione trio - suszarka, lokówka i prostownica, które przydadzą się każdej kobiecie. Wyposażone w wiele przydatnych udogodnień, urządzenia do stylizacji włosów zamienią ich codzienną stylizację w prawdziwą przyjemność.

Urządzenia do stylizacji włosów - domowy salon fryzjerski

Idealnie ułożona fryzura wymaga wielu poświęceń. Na szczęście jest ona możliwa do osiągnięcia - i to bez interwencji fryzjera! Nieocenioną pomocą stają się urządzenia do stylizacji włosów, które ułatwią stylizację w warunkach domowych. Przydadzą się więc każdemu, kto lubi zadbać o swój wygląd - w tym również i mężczyznom. Włosy są wspaniałym atrybutem i dają olbrzymie pole do popisu. Ich stylizacja stanie się natomiast łatwiejsza z urządzeniami, o których opowiemy poniżej!

Najprzydatniejsze urządzenia do stylizacji włosów - to trzeba mieć!

Stylizowanie włosów w domu może być jeszcze łatwiejsze. Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w konkretne urządzenia do stylizacji włosów. I choć w sklepach nie brak wielu ciekawych propozycji - wbrew pozorom nie trzeba mieć ich wszystkich. Absolutne minimum stanowi:

  • Suszarka do włosów - oprócz suszenia włosów przyda się również do ich modelowania na okrągłą szczotkę. Dzięki temu włosy można będzie podnieść już u nasady.

  • Prostownica - to gadżet, który przyda się nawet osobom o prostych włosach. Potraktowane prostownicą pukle stają się idealnie gładkie i lśniące. Co więcej, tego typu urządzenia do stylizacji włosów są niezwykle funkcjonalne. Pozwalają bowiem wykonać fale i loki.

  • Lokówka do włosów - umożliwia wykonanie loków o różnej wielkości i grubości, a ich producenci oferują różne modele - od tradycyjnych w formie walca z klipsem, po modele automatyczne, które samodzielnie nawijają pasma włosów. Równie ciekawą opcją jest suszarko-lokówka, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Poza tym podstawowym sprzętem warto zainwestować też w kilka dodatkowych urządzeń. Paniom, które marzą o gęstych lokach, mogą przydać się wałki do włosów i termoloki. Gdzie je kupić? Te i inne urządzenia do stylizacji włosów znajdziesz na flaconi! Zadbaj o fryzurę razem z nami i zapoznaj się z naszymi ulubionymi produktami.

Na co zwracać uwagę podczas zakupu urządzenia do stylizacji włosów?

Wybierając urządzenia do stylizacji włosów, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Tego typu akcesoria poddają włosy działaniu wysokich temperatur, przez co mogą je osłabić. Aby temu zapobiec, warto sięgać po urządzenia sprawdzonych producentów. Niezależnie od modelu poleca się także zaopatrzyć w sprzęt z regulacją temperatury i ceramiczną lub tytanową powłoką. Odradza się natomiast wybierać urządzenia do stylizacji włosów z powłoką teflonową, która nie zapewnia termoochrony. W przypadku suszarek dobrym wyborem są natomiast te z funkcją jonizacji lub mineralizacji powietrza. Dzięki temu urządzenie nie będzie przesuszać włosów i nie spowoduje ich elektryzowania. Wybierając lokówkę, warto natomiast postawić na modele z nienagrzewającą się końcówką. Umożliwi to trzymanie urządzenia w obu rękach.