Nowośćlike productYves Saint LaurentY For Men • Woda perfumowanaod 335,00 zł40 ml (8375,00 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentY Iced Cologne • Woda toaletowaod 334,50 złSugerow.414,20 zł (-19%)60 ml (5575,00 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentY Le Parfum • Perfumyod 379,90 złSugerow.545,00 zł (-30%)60 ml (6331,67 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentY For Men • Woda toaletowaod 318,50 złSugerow.388,04 zł (-18%)60 ml (5308,33 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentY Intense • Woda perfumowanaod 379,90 złSugerow.488,32 zł (-22%)60 ml (6331,67 zł / 1 l)
LimitedNowośćlike productYves Saint LaurentY Eau de Parfum 100ml + Eau de Parfum 10ml Set • Zestaw zapachowy450,15 złSugerow.627,84 zł (-28%)1 szt. (450,15 zł / 1 pcs)
Limitedlike productYves Saint LaurentY Le Parfum 60 ml Xmas Set • Zestaw zapachowy385,98 złSugerow.553,72 zł (-30%)1 szt. (385,98 zł / 1 pcs)
like productYves Saint LaurentY L'ELIXIR • Perfumy439,00 złSugerow.566,80 zł (-23%)60 ml (7316,67 zł / 1 l)