Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Picture
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

ghd gold styler Prostownica

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

pt., 2.12.2022 - wt., 6.12.2022

Szczegóły produktu
  • Efekty: Wygładzający

Twoje włosy zasługują na więcej niż tylko na zwykłą prostownicę. Prostownica ghd gold® Styler z technologią Dual Zone zapewniającą jakość premium, ze skróconym czasem nagrzewania, eleganckim designem do stylizacji w celu osiągnięcia aksamitnych, lekko wygładzonych włosów, oraz z automatycznym trybem uśpienia… Zamień swoją starą prostownicę na gold i poczuj różnicę!

Cechy ghd gold®:

  • Gładkie, łatwo przesuwające się płytki: szybkie wygładzanie bez efektu puszenia i jeszcze większy połysk - jak przy profesjonalnej stylizacji.
  • Elegancki design i zaokrąglona obudowa: zapewniają uniwersalną stylizację bez załamań, szybko i łatwo.
  • Optymalna temperatura stylizacji 185°C: optymalna temperatura stylizacji; gorętsze płytki uszkadzają włosy, chłodniejsze płytki nie dają zadowalających rezultatów.
  • Technologia dwustrefowa: Dwa czujniki temperatury zamiast jednego sterują optymalnie temperaturą na całej długości od nasady aż po końcówki, dzięki czemu włosy są gładsze, bardziej lśniące i mają zdrowszy wygląd*
  • Tryb uśpienia: urządzenie nieużywane przez 30 minut wyłącza się automatycznie. Bezpieczne przechowywanie, nawet gdy się spieszysz.

Inne cechy produktu:

  • Uniwersalne napięcie: Zapewnia dobry wygląd włosów, gdziekolwiek jesteś na świecie.
  • Profesjonalny kabel o długości 2,7 m: zapewnia wygodną stylizację, pozwala dotrzeć do każdego lustra.

*W teście z udziałem 128 konsumentów znacznie więcej konsumentów potwierdziło, że ghd gold® Styler jest lepszy niż ghd V® Styler, a włosy są gładsze, bardziej błyszczące i zdrowsze.

Kryteria Conscious
Użytkowanie
Zacznij od suchych, zaczesywalnych włosów. Weź górne włosy razem i przymocuj je za pomocą klipsa aby nie przeszkadzały. Dolną połowę włosów trzymaj razem z innym klipsem, pozostawiając małe pasmo włosów o szerokości mniej więcej takiej samej jak długość prostownicy. Powoli przesuń prostownicę nad pasmem w kierunku końcówek. Powtarzaj tę czynność ze wszystkimi pasmami aż do momentu, gdy wszystkie włosy zostaną ułożone.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać