ghd gold styler Prostownica 1 szt. 5060777122850 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

ghd gold styler Prostownica

1szt.

748,66 zł / 1 szt.,

zawiera VAT

748,66 złoszczędź 422,44 zł
Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia
Jeszcze 10 w magazynie
Darmowa wysyłka
Przewidywana dostawa:między 23 lutego a 26 lutego
Szczegóły produktu
  • Efekty:Wygładzający

Twoje włosy zasługują na więcej niż tylko na zwykłą prostownicę. Prostownica ghd gold® Styler z technologią Dual Zone zapewniającą jakość premium, ze skróconym czasem nagrzewania, eleganckim designem do stylizacji w celu osiągnięcia aksamitnych, lekko wygładzonych włosów, oraz z automatycznym trybem uśpienia… Zamień swoją starą prostownicę na gold i poczuj różnicę!

Cechy ghd gold®:

  • Gładkie, łatwo przesuwające się płytki: szybkie wygładzanie bez efektu puszenia i jeszcze większy połysk - jak przy profesjonalnej stylizacji.
  • Elegancki design i zaokrąglona obudowa: zapewniają uniwersalną stylizację bez załamań, szybko i łatwo.
  • Optymalna temperatura stylizacji 185°C: optymalna temperatura stylizacji; gorętsze płytki uszkadzają włosy, chłodniejsze płytki nie dają zadowalających rezultatów.
  • Technologia dwustrefowa: Dwa czujniki temperatury zamiast jednego sterują optymalnie temperaturą na całej długości od nasady aż po końcówki, dzięki czemu włosy są gładsze, bardziej lśniące i mają zdrowszy wygląd*
  • Tryb uśpienia: urządzenie nieużywane przez 30 minut wyłącza się automatycznie. Bezpieczne przechowywanie, nawet gdy się spieszysz.

Inne cechy produktu:

  • Uniwersalne napięcie: Zapewnia dobry wygląd włosów, gdziekolwiek jesteś na świecie.
  • Profesjonalny kabel o długości 2,7 m: zapewnia wygodną stylizację, pozwala dotrzeć do każdego lustra.

*W teście z udziałem 128 konsumentów znacznie więcej konsumentów potwierdziło, że ghd gold® Styler jest lepszy niż ghd V® Styler, a włosy są gładsze, bardziej błyszczące i zdrowsze.

Pokaż więcej
Użytkowanie
Zacznij od suchych, zaczesywalnych włosów. Weź górne włosy razem i przymocuj je za pomocą klipsa aby nie przeszkadzały. Dolną połowę włosów trzymaj razem z innym klipsem, pozostawiając małe pasmo włosów o szerokości mniej więcej takiej samej jak długość prostownicy. Powoli przesuń prostownicę nad pasmem w kierunku końcówek. Powtarzaj tę czynność ze wszystkimi pasmami aż do momentu, gdy wszystkie włosy zostaną ułożone.
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Przewidywana dostawa:między 23 lutego a 26 lutego

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza