T3 Singlepass Lokówka 1 szt. 883349001491 base-shot_pl

T3 Singlepass Lokówka

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 30 marca a 3 kwietnia

Szczegóły produktu

Twórz idealne loki w dowolnym momencie. Przeznaczona do krótkich, średnich lub długich włosów. Użyj lokówki o średnicy 2,5 cm, aby stworzyć loki i piękne, klasyczne stylizacje. Lokówka SinglePass Curl 2,5 cm z technologią Digital T3 SinglePass® została zaprojektowana z myślą o tworzeniu pełnych blasku i życia loków jednym ruchem. Ceramiczna lokówka o dużej mocy w połączeniu z wbudowanym mikrochipem, który reguluje temperaturę, zapewnia stałe ciepło bez gorących punktów, aby umożliwić Ci stworzenie niezawodnej stylizacji jednym ruchem. Dostosowana do potrzeb użytkownika ceramiczna lokówka delikatnie przesuwa się po włosach, zapewniając połyskujące i trwałe wykończenie bez efektu puszenia. Lokówka z pięcioma regulowanymi ustawieniami ciepła (125–210°C) gwarantuje maksymalną wszechstronność podczas stylizacji. Lekka konstrukcja i smukły kształt zapewniają łatwą stylizację. Dodatkowe funkcje: pokrętło SmartTwist (aby włączyć/wyłączyć lokówkę i zmienić temperaturę); automatyczna międzynarodowa regulacja napięcia (100–240 V); automatyczne wyłączenie po godzinie; profesjonalny kabel obrotowy 360° o długości 2,75 m; zimna końcówka i stojak; 2 lata gwarancji.

Technologia cyfrowa T3 SinglePass®: zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła i szybką, a jednocześnie delikatną stylizację

Dostosowane do potrzeb użytkownika 2,5-centymetrowe ceramiczne nasadki: tworzą połyskujące, wyjątkowe, trwałe loki

5 regulowanych ustawień ciepła (125–210°C): zapewnia optymalne ciepło dla wszystkich rodzajów włosów

Lekka konstrukcja: dla łatwej stylizacji

Przełącznik SmartTwist: dla łatwego włączania/wyłączania i kontroli temperatury

Automatyczna międzynarodowa regulacja napięcia (100–240 V): do bezproblemowego użytku na całym świecie (wymagana wtyczka)

Automatyczne wyłączanie po godzinie: dla większego bezpieczeństwa i oszczędności energii

Zimna końcówka i stojak: umożliwia łatwą, bezpieczną stylizację

Kabel obrotowy o długości 2,75 m, obracany o 360°: zapobiega plątaniu się i zginaniu kabla

2-letnia gwarancja: szeroki zakres zastosowań i liczne opcje wsparcia

Kryteria Conscious
Użytkowanie

Wysusz i rozczesz włosy. Podziel włosy na pasma i zepnij ich górną część. Następnie podziel dolną część na pasemka o szerokości 2,5–5 cm i rozpocznij modelowanie. Umieść końcówkę pasma pod klamrą i zwiń je do góry, owijając włosy równomiernie wokół lokówki. Odczekaj kilka sekund, następnie puść klamrę. Aby uzyskać efekt luźnych, falistych loków delikatnie pociągnij za pasmo, zanim ostygnie.

Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać