APPWEEKlike productCurlsmithWeightless Air Dry Cream • Krem do włosów74,74 złSugerow.91,56 zł (-18%)237 ml (315,36 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithFragrance-Free Strong Hold Gel • Żel do włosów109,00 zł237 ml (459,92 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithHydro Style Flexi Jelly • Żel do włosów102,90 złSugerow.113,36 zł (-9%)237 ml (434,18 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithBouncy Strength Volume Foam • Pianka utrwalająca102,90 złSugerow.113,36 zł (-9%)222 ml (463,51 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithIn-Shower Style Fixer • Żel do włosów102,90 złSugerow.113,36 zł (-9%)237 ml (434,18 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithAwestruck Definition Cream • Krem do włosów118,73 złSugerow.130,80 zł (-9%)237 ml (500,97 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithEffortless Waves • Spray do włosów90,03 złSugerow.113,36 zł (-21%)237 ml (379,87 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithFragrance-Free Leave-In • Kuracja bez spłukiwania79,02 złSugerow.91,56 zł (-14%)237 ml (333,42 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithEssential Moisture Cleanser • Szampon do włosów91,56 zł355 ml (257,92 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithFragrance-Free Conditioner • Odżywka75,26 złSugerow.91,56 zł (-18%)355 ml (212,00 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithDouble Cream Deep Quencher • Krem do włosów91,56 zł237 ml (386,33 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithMoisture Memory Reactivator • Kuracja bez spłukiwania56,64 złSugerow.91,56 zł (-38%)237 ml (238,99 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithCurl Conditioning Oil-In-Cream • Krem do włosów79,40 złSugerow.91,56 zł (-13%)237 ml (335,02 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithFrizz Control Duo Conditioner • Odżywka82,40 złSugerow.91,56 zł (-10%)237 ml (347,68 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithFrizz Rescue Finishing Serum • Serum do włosów105,95 złSugerow.117,72 zł (-10%)74 ml (1431,76 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithInvincible Volume Mousse • Pianka utrwalająca93,18 złSugerow.113,36 zł (-18%)201 ml (463,58 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithShake & Shine Curl Refreshing Mist • Spray do włosów106,86 złSugerow.117,72 zł (-9%)195 ml (548,00 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithFlawless Finish Hairspray Strong Hold • Spray do włosów98,10 złSugerow.109,00 zł (-10%)283 ml (346,64 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithCore Strength Shampoo • Szampon do włosów75,13 złSugerow.91,56 zł (-18%)355 ml (211,63 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithFeather-Light Protein Cream • Krem do włosów93,18 złSugerow.113,36 zł (-18%)237 ml (393,16 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithHold Me Softly Style Balm • Krem do włosów83,97 złSugerow.113,36 zł (-26%)237 ml (354,30 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithFrizz Control Shampoo • Szampon do włosów83,08 złSugerow.91,56 zł (-9%)355 ml (234,03 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithFragrance-Free Cleanser • Szampon do włosów82,40 złSugerow.91,56 zł (-10%)355 ml (232,11 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithMulti-Tasking Conditioner • Odżywka82,40 złSugerow.91,56 zł (-10%)237 ml (347,68 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithBond Curl Rehab Salve • Kuracja bez spłukiwania110,82 złSugerow.122,08 zł (-9%)237 ml (467,59 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithFull Body Weightless Cleanser • Szampon do włosów91,56 zł355 ml (257,92 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithHydrate & Plump Leave-in • Kuracja bez spłukiwania83,08 złSugerow.91,56 zł (-9%)237 ml (350,55 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithHair Make Up • Maska koloryzującaod 45,78 złSugerow.65,40 zł (-30%)88 ml (520,23 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithCurl Quenching Conditioning Wash • Odżywka91,56 zł355 ml (257,92 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithBonding Oil • Olejek do włosów100,35 złSugerow.122,08 zł (-18%)60 ml (1672,50 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithFrizz Rescue Curl Retainer • Żel do włosów82,40 złSugerow.113,36 zł (-27%)237 ml (347,68 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithRoot Boost Uplifting Spray • Spray do włosów92,97 złSugerow.113,36 zł (-18%)177 ml (525,25 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithEssential Moisture Conditioner • Odżywka91,56 zł355 ml (257,92 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithCurl Defining Styling Souffle • Żel do włosów102,90 złSugerow.113,36 zł (-9%)237 ml (434,18 zł / 1 l)
APPWEEKlike productCurlsmithCurl Reset Detox Shampoo • Szampon do włosów98,77 złSugerow.113,36 zł (-13%)237 ml (416,75 zł / 1 l)