Darmowa wysyłka od 129 zł
Do 2 darmowych próbek
Certyfikowany sprzedawca
120 dni na zwrot produktów
Darmowa wysyłka od 129 zł

John Masters Organics

John Masters Organics
25 Artykułów
Strona1z2

John Masters Organics: naturalne kosmetyki dla Twoich wymagających włosów

» Dostajemy tylko jedno ciało i tylko jedną planetę. Dlaczego nie traktować ich obu z najwyższą ostrożnością? «
(John Masters)

Wybór najlepszych, wolnych od zanieczyszczeń składników, pozwalających tworzyć kosmetyki w zgodzie z naturą, to filozofia przyświecająca John Master Organics. Znaczenie bezpiecznej, przyjaznej środowisku produkcji jest dziś większe niż kiedykolwiek. John Masters w 1991 roku opracował w pełni ekologiczne produkty pielęgnacyjne, które
w naturalny sposób dbają o zdrowie włosów.

John Masters Organics - ekologiczne produkty pielęgnacyjne do włosów

Historia Johna Mastersa rozpoczęła się w Nowym Jorku, gdzie pracował jako stylista.
Jego wiedza odnośnie pielęgnacji włosów i umiejętności sprawiły, że szybko zyskał popularność i rozgłos, stając się jednym z najbardziej pożądanych ekspertów od stylizacji włosów. 

John od zawsze interesował się produktami organicznymi, zgłębił również wiedzę dotyczącą szkodliwości działania silnych chemikaliów, takich jak amoniak czy siarczany, obecnych w produktach do włosów. Jego celem stało się stworzenie kosmetyków wolnych
od szkodliwych chemicznych składników. Rozpoczął eksperymenty z naturalnymi budulcami, testując różne olejki eteryczne, mieszając ekstrakty roślinne. Tak powstały pierwsze mikstury, w pełni organiczne produkty do pielęgnacji włosów.

Jego pasja i wewnętrzne przekonanie o zbawiennym działaniu natury, doprowadziły
do powstania szeregu ekologicznych, przyjaznych dla środowiska, wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji włosów, ciała i skóry.

John Masters Organics Scalp: odżywcza seria kosmetyków do włosów

Produkty John Masters Organics sprawiają, że włosy i skóra stają się naturalnie zdrowsze
i piękniejsze. Kosmetyki są odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Profesjonalne szampony, odżywki, maski, kremy, pomady, mgiełki, pianki do włosów firmy John Masters Organics wzmacniają i regenerują włosy przy pomocy wyłącznie organicznych składników.  Seria Scalp, to grupa produktów szczególnie dedykowana osobom zmagającym się z problemem wypadających włosów. Najlepsze dostępne rośliny i zioła, z których są produkowane kosmetyki są zbierane na całym świecie, np. odżywczy olejek z granatem.

John Masters Organics: dla wszystkich rodzajów włosów z problemami 

Produkty wolne od szkodliwych dodatków są szczególnie odpowiednie dla osób o wrażliwej
i skłonnej do alergii skórze. W przypadku zniszczonych i pozbawionych mocy włosów delikatne roślinne formuły zawarte w kosmetykach John Masters Organics są okazują się idealnym rozwiązaniem, ponieważ nie zawierają dodatkowych substancji chemicznych, które mogą dalej atakować i uszkadzać włókno włosów. Zamiast tego John Masters Organics wykorzystuje najwyższej jakości składniki organiczne, takie jak olejki eteryczne, które nie tylko odżywiają, ale także otaczają włosy wspaniałym zapachem. 

John Masters Organics posiada w swojej ofercie wiele specjalistycznych produktów, nie tylko do włosów zniszczonych, ale również do cienkich, kręconych, przetłuszczających się, normalnych itp. Wszystkie kosmetyki są w 100% organiczne. Wypróbuj produkty John Master Organics i przekonaj się o mocy natury!