Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

ghd

Kobieta i prostownica ghd
56 Artykułów
Strona1z3

Akcesoria i kosmetyki ghd – stylizacja włosów już nigdy nie sprawi Ci problemu

Każdy z nas chce mieć „good hair day”. To właśnie taka myśl stała się inspiracją dla twórców marki ghd. Rozpoczęli oni swoją działalność w 2001 roku w Wielkiej Brytanii, oferując wysokiej jakości sprzęt oraz kosmetyki do stylizacji włosów. Choć początkowo dystrybucja odbywała się wyłącznie poprzez ekskluzywne salony fryzjerskie, dziś dostęp do oferty ghd może mieć każdy.

Niezależnie od tego, jakie włosy posiadasz: kręcone, gęste, suche czy cienkie – jesteś w stanie nadać pożądany kształt swojej fryzurze dzięki produktom ghd. Co szczególnie ważne, zarówno akcesoria, jak i kosmetyki ghd nie niszczą struktury włosów. Producent zwraca na to szczególną uwagę, dostosowując ich specyfikę do wymagań swoich klientów. Na jakie produkty warto zatem zwrócić szczególną uwagę?

Najciekawsze akcesoria ghd: prostownice i suszarki – nowa jakość w stylizacji włosów

Suszarki i prostownice stanowią często niezbędnik posiadaczek długich włosów. W znacznym stopniu ułatwiają nam codzienną stylizację fryzury, pozwalając zaoszczędzić cenny czas i gwarantując estetyczny efekt. Należy jednak korzystać z renomowanych akcesoriów do stylizacji. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko niszczenia się włosów, a układanie fryzury jest znacznie łatwiejsze. W przypadku akcesoriów stylizacyjnych ghd można wyróżnić kilka produktów, które wprost zachwyciły swoje użytkowniczki, dziś stając się już kultowymi:

  • Prostownica ghd Platinum + Styler White – wysokiej klasy narzędzie do stylizacji fryzur potrafi rozpoznawać indywidualne potrzeby włosów. Oznacza to, że prostownica na bieżąco dostosowuje optymalną temperaturę swoich płytek. Po prostownicę ghd Platinum + Styler White mogą sięgać osoby o każdym typie włosów, którym zależy na estetycznym wygładzeniu fryzury. Akcesorium nie szarpie włosów, gwarantując do 70% mniej złamanych końcówek względem konkurencyjnych prostownic. Czas nagrzewania prostownicy wynosi zaledwie 20 sekund. Do wyboru mamy również model w kolorze czarnym: ghd Platinum + Styler Black.
  • Suszarka ghd Air – profesjonalna suszarka do włosów o mocy 2100 W. Bazuje na zaawansowanej technologii jonowej, dzięki której włosy nie ulegają nadmiernemu przesuszeniu. W efekcie jesteśmy w stanie uzyskać efekt sypkiej, lśniącej tafli włosów. Podczas suszenia możemy korzystać z różnych temperatur oraz trybów nawiewu, także chłodnego.
  • Szczotka ghd Paddle Brush – klasyczna szczotka do rozczesywania włosów średnich oraz długich. Jeden z najpopularniejszych modeli, które zapobiegają niszczeniu włosów podczas rozczesywania. Umożliwia szybkie i efektywne czesanie bez efektu elektryzowania się włosów. Tą szczotką możemy wspomagać się podczas suszenia włosów za pomocą suszarki. Dzięki swojej szerokiej i płaskiej podstawie pozwala na rozczesywanie znacznie większych partii włosów.
  • Kosmetyki ghd do stylizacji włosów – zapanuj nad swoją fryzurą

    Oprócz akcesoriów do stylizacji włosów marka ghd oferuje również wysokiej jakości kosmetyki stylizacyjne. Stosując je, możemy jeszcze lepiej dopracować efekt ostateczny naszej fryzury. Produkty posiadają przyjemne formuły oraz zapachy. Są wydajne i nie wpływają negatywnie na kondycję naszych włosów. W zależności od efektu, który chcemy osiągnąć, możemy wybrać m.in.:

    • Spray do włosów ghd Curl Hold – jeden z najlepszych kosmetyków ghd dedykowany włosom kręconym. Pozwala na modelowanie trwałych loków oraz fal, jednocześnie chroniąc ich strukturę przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury podczas stylizacji.
    • Lakier do włosów ghd Final Fix – za jego pomocą utrwalimy fryzurę, pozostawiając ją jednak równie mocną, jak i elastyczną. Lakier sprawdzi się najlepiej w końcowym etapie stylizacji włosów. Szczególnie posłuży osobom, których włosy stają się niesforne pod wpływem wilgoci.