Darmowa wysyłka od 129 zł
Do 2 darmowych próbek
Certyfikowany sprzedawca
120 dni na zwrot produktów
Darmowa wysyłka od 129 zł

Dezodoranty

277 Artykułów
Strona1z12

Dezodorant – must-have w Twojej kosmetyczce

Zapach jest jednym z tych elementów, które Cię definiują. Oddziałuje na zmysły, budzi konkretne skojarzenia i wywołuje emocje. Dlatego warto otulić się przyjemnym aromatem – na co dzień i na wielkie wyjście. Jak to zrobić? Podstawa to dobrej jakości perfumy lub woda toaletowa – to one sprawią, że Twoje ciało zachwyci subtelnym i świeżym lub bardziej korzennym czy „ciężkim” zapachem. To jednak nie koniec. Równie ważnym elementem codziennej pielęgnacji są dezodoranty. W tej kategorii znajdziesz najlepsze produkty w tej kategorii w różnej formie i o zróżnicowanych funkcjach. Poznaj je bliżej i wybierz rozwiązanie dla siebie.

Jaki dezodorant wybrać?

Dezodoranty pełnią kilka różnych funkcji. Dlatego znajdziesz odpowiednią wersję bez względu na to, czego potrzebujesz. Twój dezodorant może:

  • zapewnić Ci ochronę przed poceniem się i nieprzyjemnym zapachem – tak właśnie działają antyperspiranty,
  • pomóc Ci odświeżyć się podczas długiego dnia – albo „podbijając” zapach perfum, albo działając samodzielnie.

Którą wersję wybierasz? Możesz zastosować jednocześnie obie. Pamiętaj jednak, że w takiej sytuacji musisz sięgnąć po zgodne ze sobą zapachy lub wybrać antyperspirant o neutralnej woni lub zupełnie jej pozbawiony.

Dezodorant + perfumy z tej samej linii – Twój dream team

Chcesz, aby zapach ulubionych perfum towarzyszył Ci przez cały dzień – tak, aby był wyczuwalny z nieco bliższej odległości, a zarazem subtelny? Aplikowanie kolejnych porcji wody perfumowanej może dać zbyt intensywny efekt. Ale jeśli w zamian postawisz na warstwowe nakładanie swojej ulubionej kompozycji, będziesz się cieszyć przyjemnym i długotrwałym rezultatem. Jak to zrobić?

  • jeśli to możliwe, zacznij od kąpieli, sięgając po perfumowany żel pod prysznic lub – o ile w linii kosmetyków, którą lubisz, znajduje się taki produkt – nałóż pielęgnacyjny balsam perfumowany,
  • spryskaj ciało dezodorantem perfumowanym z tej samej serii,
  • na koniec użyj perfum lub wody toaletowej.

W ciągu dnia możesz odświeżać zapach, sięgając dyskretnie po dezodorant. Dzięki temu pozostanie on z Tobą do wieczora.

Na Flaconi znajdziesz szeroką gamę dezodorantów perfumowanych, a także ochronnych. To markowe produkty o bezpiecznym dla Twojej skórze składzie (w tym wolne od alkoholu czy aluminium). Wybierz więc ulubioną kompozycję zapachową i dodaj sobie pewności siebie każdego dnia!