Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Pielęgnacja dłoni

193 Artykuły
Strona1z9

Pielęgnacja dłoni - przepis na zadbane dłonie

Dłonie to jedna z najbardziej narażonych na uszkodzenia części ciała. Podobnie jak i stopy, na których ciąży cały ciężar. Zadbaj o nie razem z flaconi i odkryj nasze ulubione produkty!

Regularna pielęgnacja dłoni, czyli jak mieć ładne dłonie

Piękne dłonie to nasza wizytówka. Dlatego też pielęgnacja dłoni jest tak bardzo ważna. Odpowiednie kosmetyki zabezpieczą je przed działaniem czynników zewnętrznych, nawilżą oraz wyeliminują szorstkie miejsca. Pozbawiona gruczołów łojowych skóra na rękach nie posiada naturalnej warstwy ochronnej, przez co może też prześwitywać. Nieestetycznie wyglądające żyły można jednak ukryć, sięgając po kosmetyki.

Regularna pielęgnacja dłoni - przydatne produkty

Zadbane ręce to przede wszystkim regularna pielęgnacja dłoni. Stosowanie kosmetyków od czasu do czasu niestety nie przyniesie trwałych efektów. Warto więc codziennie używać:

  • Krem do rąk - najlepiej z aloesem, masłem shea lub skwalanem, jak krem Brazilian Touch Hand Cream od Sol de Janeiro.

  • Maska do rąk- czyli rękawiczki foliowe, których wewnętrzna warstwa jest pokryta serum odżywiającym dłonie. W efekcie stają się one jedwabiście miękkie i gładkie.

  • Serum do rąk - niektóre produkty chronią dłonie niczym niewidzialna rękawica. Najlepszym tego przykładem są Spa Silky Gloves od Alessandro.

Ponadto raz na jakiś czas warto również wykonać peeling do rąk. Drobinki peelingu pomogą usunąć martwy naskórek i poprawią ukrwienie dłoni. Pielęgnacja dłoni będzie jeszcze łatwiejsza dzięki gadżetom takim jak zestaw do paznokci i manicure.

Pielęgnacja dłoni - ochrona rąk to podstawa

Ponoć to właśnie zimą i jesienią dłonie najbardziej potrzebują pielęgnacji. Warto jednak dbać o nie przez cały rok. W trakcie sprzątania najlepiej natomiast nakładać rękawiczki, które ochronią delikatną skórę. Kolejnym z zagrożeń jest również UV. Wystawiając je na ekspozycję słońca, warto posmarować je kremem z filtrem UV. Dzięki temu dłużej będą zachwycać pięknym wyglądem.