Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Pianka do włosów

54 Artykuły
Strona1z3

Pianka do włosów - objętość, spektakularny efekt i pielęgnacja w jednym produkcie

Zdarzają się takie dni, gdy włosy się buntują i w żaden sposób nie chcą się ułożyć. Preparaty do stylizacji włosów, do których zalicza się pianka do włosów, mogą zdziałać cuda, okiełznać niesforne kosmyki i optymalnie przygotować je do stylizacji. Ponadto pianka do włosów nie tylko pozytywnie wpływa na ich strukturę, ułatwiając uzyskanie pożądanej fryzury, ale równocześnie dba o włosy, pielęgnuje, odżywia, regeneruje i witalizuje, pomagając im lśnić naturalnym blaskiem.

Pianka do każdego rodzaju włosów

Niezależnie od tego, czy zamierzamy ekstrawagancko upiąć włosy, czy zmierzwić je w artystycznym nieładzie, czy też przyozdobić biżuterią do włosów – pianka sprawdzi się doskonale w każdym przypadku. Co więcej, jej rolą jest nie tylko dodawanie objętości, ale również pielęgnacja naszych włosów.

Ten produkt przynosi znakomite rezultaty, zarówno w przypadku włosów prostych, jak i kręconych, jednakże należy pamiętać o tym, by nie nakładać zbyt dużo pianki, ponieważ może wtedy obciążyć i posklejać poszczególne pasma włosów. Dlatego należy zaczynać od nałożenia mniejszej ilości pianki do włosów, sprawdzając, czy jest wystarczająca, czy też potrzeba jej nieco więcej. W przypadku kręconych włosów, które chcemy ujarzmić, a jednocześnie wyeksponować piękne, pełne energii, sprężyste skręty i loki, znakomicie sprawdzi się pianka Kerastase Discipline Mousse Curl.

Również włosy delikatne, cienkie i osłabione odzyskają witalność i objętość dzięki doborowi odpowiedniej pianki do włosów. Za jej sprawą będziemy się cieszyć wymarzonym uczesaniem, a ponadto nasze włosy staną się wyraźnie mocniejsze i zdrowsze. Pianki nadają się do wykorzystania, zarówno w przypadku wyszukanych stylizacji, jak i prostych fryzur. Różne rodzaje pianek umożliwiają dobranie ich do określonych, indywidualnych potrzeb włosów. Gdy mamy szczególnie przesuszone włosy, możemy je ratować za pomocą intensywnie nawilżającego musu Awapuhi Wild Ginger Hydrocream Whip marki Paul Mitchell.

Aplikacja pianki do włosów

Sposób nakładania pianki na włosy jest niezwykle łatwy i przyjemny. Wystarczy zaledwie niewielka ilość, aby osiągnąć efekt podatnych na układanie włosów. Piankę można rozprowadzać, zarówno na mokrych, jak i na suchych włosach. Możemy to zrobić w trzech prostych krokach:

  1. Przed użyciem energicznie wstrząsamy opakowaniem pianki do włosów, a następnie nakładamy na dłoń porcję w ilości zbliżonej do piłeczki tenisowej.
  2. W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, rozprowadzamy piankę już od nasady włosów lub tylko na samych końcówkach.
  3. Następnie możemy podsuszyć włosy suszarką lub pozwolić im naturalnie wyschnąć, w zależności od indywidualnych preferencji.

Piankę do włosów można stosować również w połączeniu z innymi kosmetykami do pielęgnacji i stylizacji, jak na przykład olejek do włosów czy serum do włosów.