Depilacja

29 Artykułów
Strona1z2

Depilacja dla cudownie gładkiej skóry

Po mroźnych zimowych miesiącach długie spodnie są powoli zamieniane na krótkie spódniczki, a swetry na podkoszulki. Dla wielu ważne jest, aby zrobić zadbane wrażenie. Jest wiele sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia na ciele. Nie musi to być zabieg laserowy – dzięki produktom, które znajdziesz na flaconi, usuwanie włosów staje się łatwe i przyjemne. 

Jak depilować włosy?

Jeśli chodzi o golenie, masz dwie możliwości – na sucho lub na mokro. W zależności od preferencji masz różne przybory, za pomocą których możesz usunąć włosy:

Jeśli chodzi o suchą alternatywę, na flaconi znajdziesz wiele maszynek do usuwania włosów. Z drugiej strony, jeśli jesteś bardziej fanem golenia na mokro, za pomocą ręcznej maszynki do golenia, polecamy piankę do golenia, aby uzyskać dokładne rezultaty. Dla wrażliwej lub suchej skóry, zalecany jest żel do golenia, ponieważ zwilża ją i zmniejsza ryzyko podrażnienia. 

Jak działa usuwanie włosów na twarzy?

Podczas rozmowy z drugą osobą koncentrujemy się zazwyczaj na twarzy. Gładko ogolona, czy z dokładnie przyciętą brodą – zadbany wygląd robi różnice. Dzięki odpowiednim narzędziom można również uzyskać schludny wygląd w domu, zupełnie jak w salonie. 

W szczególności elektryczne maszynki do golenia firmy BaByliss umożliwiają proste golenie na sucho, a trymer umożliwia nawet bezbolesne usuwanie włosów z nosa i uszu. Specjalna nasadkamaszynki również błyskawicznie nadaje się do usuwania włosów na klatce piersiowej lub do golenia pleców.

Tajemnica gładkich nóg

Dla wielu kobiet piękne, gładkie nogi to konieczność. Ważne jest również, aby jak najdłużej pozostawał ten efekt. Nie musi to być bolesny zabieg woskiem do usuwania włosów na nogach. Tutaj polecamy depilacje z depilatorem, na przykład z serii Silk-épil firmy Braun. Narzędzia te wyciągają włosy z cebulkami, dzięki czemu nogi pozostają gładkie dłużej niż przy goleniu. 

Ostrożne usuwanie włosów z wrażliwych miejsc

Na idealny letni look w bikini składają się:

  • atrakcyjna cera
  • gładkie nogi
  • bezwłose pachy i okolice intymne

Ale właśnie te obszary są bardzo wrażliwe, dlatego wymagana jest ostrożna depilacja. Ostrza Gilette Venus zostały zaprojektowane właśnie w tym celu, aby zapewnić kobietom bezpieczne golenie. Wtedy najlepiej zastosować krem do golenia, który zapobiega zaczerwienieniu i podrażnieniom dzięki nawilżającym właściwościom.

Łatwa depilacja lub golenie dzięki produktom na flaconi

Niezależnie od tego, czy przycinasz trymerem, całkowicie golisz brodę, czy używasz depilatora do depilacji delikatnych nóg – usuwanie włosów dla kobiet i mężczyzn jest możliwe na wiele sposobów. Ostatecznie jest to kwestia własnych preferencji. Znajdź preferowaną metodę i ciesz się zadbanym wyglądem - niewielkim wysiłkiem!