Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Grzebień do włosów


Grzebienie – profesjonalne akcesorium fryzjerskie

Podcinasz włosy? Chcesz szybko wygładzić fryzurę, zrobić precyzyjny przedziałek, a może unieść kosmyki u nasady? To tylko kilka zadań, których wykonanie ułatwi Ci sięgnięcie po profesjonalny grzebień. Akcesoria tego typu – polecane przez ekspertów – znajdziesz w naszej drogerii on-line. Wybierz odpowiednie na podróż, a także do codziennego układania włosów. Pewne jest jedno: bez względu na to, który z nich zamówisz, zyskasz profesjonalne narzędzie, które ułatwi stylizowanie kosmyków każdego dnia.

Do czego przyda się grzebień?

Grzebienie przydają się zarówno do stylizacji męskich, jak i damskich włosów. Choć panie znacznie częściej sięgają po szczotkę, nie pozwoli ona np.:

  • dokonać precyzyjnego podziału włosów na sekcje – co jest konieczne np. przy układaniu wymyślnego upięcia lub podczas podcinania kosmyków,
  • wydzielić idealnego przedziałka – tak, aby fryzura prezentowała się nienagannie,
  • unieść włosy u nasady – wykonując tzw. „tapirowanie”, które sprawdza się m.in. przy tworzeniu uczesań na wielkie wyjścia.

Poza tym grzebieniem możesz szybko przeczesać włosy, pozbywając się ewentualnych kołtunów. To niewielkie i poręczne akcesorium, które z łatwością wrzucisz do kieszeni czy torebki – użyjesz go dyskretnie bez względu na sytuację.

Jak wybrać dobry grzebień?

Grzebienie różnią się między sobą zarówno wielkością, jak i materiałem wykonania czy grubością i szerokością rozstawu zębów. W zależności od tego, do czego potrzebujesz tego akcesorium, wybierz odpowiedni jego typ.

  • Małe, kieszonkowe grzebienie o krótkich zębach to dobra propozycja dla panów o krótkich włosach, którzy potrzebują podręcznego akcesorium dostępnego zawsze pod ręką.
  • Grzebienie z wąską rączką lub takie, w których została ona zastąpiona cienkim szpikulcem, są doskonałe do wykonywania podziałów włosów oraz przedziałków.
  • Grzebienie o wąsko rozstawionych zębach to perfekcyjne narzędzie do tapirowania fryzury.
  • Szerokie grzebienie są przydatne podczas rozczesywania włosów, a także ich przeczesywania po nałożeniu odżywki, maski lub produktu do farbowania.

Nie zapomnij, że w Twojej kolekcji przyborów do czesania włosów może się znaleźć więcej niż jeden grzebień. Dobierz także wysokiej jakości szczotkę, aby móc ułożyć fryzurę w każdej sytuacji!