Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Maison Margiela

Maison Margiela
40 Artykułów
Strona1z2

Perfumy Maison Margiela - ekskluzywny nie znaczy nachalny

Dom mody Maison Margiela to francuska marka. Powstające z dala od blasku fleszy zapachy stały się uosobieniem wyjątkowości, jaką sobą reprezentują. Ich nietuzinkowe podejście do mody widać nie tylko w sygnowanych tą nazwą strojach, ale i zapachach. Osobliwe, a zarazem pełne wdzięku, porywają w niezwykłą podróż już od pierwszych sekund projekcji. Stworzone z myślą o osobach, które lubią się wyróżniać - zachwycą każdego konesera niepospolitych zapachów. Odkryj perfumy Maison Margiela razem z nami i daj się im uwieść!

Maison Margiela – nietuzinkowe projekty

Sukces Maison Margiela to wyłącznie zasługa nietuzinkowych projektów skierowanych do elit. Awangardowe, a zarazem pełne pasji, odcinają się od komercji i produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach. Dlaczego? Od momentu powstania w 1988 roku marka ta słynęła bowiem ze swojego niebanalnego podejścia. Odcinając się od marketingu i reklam, skupiła się na tworzeniu mody oraz strojów dla wybranych. Tak jak i jej założyciel - Maison Margiela, który przez wszystkie te lata pozostawał w cieniu swej marki.

Ceniący sobie anonimowość, nie zerwał z tym postanowieniem nawet dla amerykańskiego Vogue’a. Poproszony o zapozowanie do zdjęcia, zgodził się jedynie na opublikowanie fotki pustego krzesła i swojego biurka. W rezultacie Martin Margiela został więc okrzyknięty modową Gretą Garbo - unikając błysku fleszy i  reflektorów, zapewnił swojej marce jeszcze większą sławę

Maison Margiela - perfumy jedyne w swoim rodzaju

Kiedy w 2002 roku dom mody Maison Margiela trafił w ręce Diesel, nikt nie spodziewał się, że marka ta jeszcze odniesie kiedyś sukces. Wtedy właśnie jednak firma zaczęła eksperymentować z zapachami. Efektem tego była premiera pierwszych z perfum, które ukazały się we współpracy z marką L’Oreal Paris. Następnie, po kolaboracji z H&M, w 2012 roku pojawiła się Replica - pierwsza woda perfumowana sygnowana nazwą Maison Margiela. Obecnie w kolekcji tej znajduje się kilkanaście zapachów, w tym:

  • On a Date - to klasyczna woda toaletowa dla Pań, w której dominuje róża z Taif, paczula, dębowy mech oraz geranium. Nie brak w niej również odrobiny pikanterii, którą wprowadza różowy pieprz.

  • When The Rain Stops - bardzo świeży i czysty, niczym zapach unoszący się z ziemi tuż po deszczu. Co ciekawe, zapach ten dostępny jest również jako świeca zapachowa.

  • Matcha Meditation - zainspirowany aromatem matcha latte, zawiera nuty zielonej herbaty, cytrusów oraz bergamotki. Jego serce stanowią natomiast jaśmin, mech oraz biała czekolada, która pozostawia po sobie kremową słodycz.

Inspirowane zapachami codzienności, perfumy Maison Margiela wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością i naprawdę pięknymi kompozycjami. Uwielbiane przez koneserów, zostały przeniesione również na kosmetyki, świece oraz zapachy do pomieszczeń. W kolekcji Maison Margiela nie zabrakło też wielu propozycji dla mężczyzn. Jedną z nich jest woda kolońska Untiteld, która pachnie cytrusowym lasem.

Awangarda i luksus w wydaniu Maison Margiela

Stroniący od reklamy i mediów Maison Margiela swoimi zapachami wywołał olbrzymie poruszenie. Marka ta oferuje jednak znacznie więcej, niż wyjątkowe perfumy. Produkty Maison Margiela to kwintesencja luksusu, na który pozwolić mogą sobie jedynie wybrani. I to nie ze względu na cenę, a niszowy charakter tej marki. Zapakowane w eleganckie flakony, posiadają etykiety, które szczegółowo opisują pochodzenie poszczególnych nut zapachowych, znajdujących się w danej kompozycji.