Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł

Yankee Candle

179 Artykułów
Yankee Candle

Filtry

Dla kogo
Seria
Cena
Rodzaj produktu
Sortuj według
Popularne
  • Popularne
  • Nazwa A-Z
  • Nazwa Z-A
  • Najniższa cena
  • Najwyższa cena
  • Nowości
Strona1z8

Yankee Candle – cudowny klimat i nastrój dzięki niezwykłym świecom

Świece zapachowe Yankee Candle nadają pomieszczeniom wyjątkowy, indywidualny charakter. Ich niezwykłe właściwości sprawiają, że Yankee Candle ożywia zmysły, przyspiesza bicie serca, przepełnia pomieszczenia magiczną wręcz wonią i buduje emocje.

Świeca Yankee Candle łączy tradycję i nowoczesność

Wielkim sukcesem amerykańskiego producenta świec zapachowych jest przywiązanie do najwyższej jakości. Świeca Yankee kontynuuje długą tradycję niezwykłego kunsztu przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jednakże to marka niezwykła, bo pomimo iż przywiązana do tradycji, to również stale odkrywająca nowe szlaki.

Najwyższa jakość świec Yankee

Czołowi światowi perfumiarze tworzą zapachy popularnych świec Yankee, będących liderem na międzynarodowym rynku świec zapachowych w segmencie premium. Aromaty świec unoszą się w powietrzu nawet wtedy, gdy świece się nie palą. Do świec można dobrać gustowne akcesoria, będące same w sobie okazałą dekoracją dopełniającą wystrój wnętrza. Dzięki najwyższej jakości użytych materiałów świece Yankee są wyjątkowo wydajne. Wszystkie knoty świec Yankee są wykonane z bawełny i nie zawierają ołowiu.

Świeca Yankee: czysta woń

Autentyczny, bliski naturze, odważny, trwały, ciepły, świeży, egzotyczny - tak można opisać wszechstronny świat Yankee Candle. Do produkcji świec wykorzystywane są naturalne olejki eteryczne. Świece Yankee zapraszają do świata niezwykłych zapachów – słodkich, owocowych, kwiatowych, a także sezonowych nawiązujących do wakacji czy świąt. Oferta ponad 150 różnych zapachów spełni nawet najbardziej wyszukane oczekiwania i sprosta wszelkim gustom.

Yankee Candle to znacznie więcej niż świeca zapachowa

W szerokim asortymencie Yankee oprócz znanej i bardzo popularnej świecy zapachowej Housewarmer znajdziemy bogactwo świec specjalnych i sezonowych, jak również aromaty do pomieszczeń czy samochodów.

Yankee Candle to także bogactwo form fantazyjnej oferty. Oprócz zwykłych świec Houswarmer dostępnych w trzech różnych rozmiarach, w asortymencie są również tealighty, świece wotywne, a także szybko topiące się woskowane tarty. Ponadto stale pojawiają się nowe limitowane serie zapachowe. Wśród najnowszych można wskazać kolekcję Celebrations i Scentiments.

Tarty woskowe Yankee Candle

Małe płytki woskowe szybko rozpuszczają się w podgrzewaczu Yankee Candle. Dzięki temu w ciągu zaledwie kilku minut zapach tarty rozlewa się po całym pomieszczeniu, czyniąc je oazą relaksu.

Świeca Yankee Tealight

Podobnie jak popularne świece w szkle, tealighty zachwycają szeroką gamę niezwykłych zapachów, będąc ponadto stylową, subtelną dekoracją pomieszczenia.

Sposobów wykorzystania tealightów nie sposób zliczyć. Możemy użyć kilku podgrzewaczy, aby stworzyć przytulną atmosferę. Ale możemy także wyeksponować zaledwie jedną tealightkę nasyconą intensywnymi aromatami, co doda pomieszczeniu smaku. Tealighty zachwycająco prezentują się ponadto, unosząc się na powierzchni wody w szklanych pucharach. Są one wyposażone w samogasnący knot zapewniający maksimum bezpieczeństwa.