Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Prada

Prada
Wszystkie produkty
21 Artykułów
21 Artykułów

Perfumy Prada – poznaj historię jednego z najsłynniejszych domów mody

Dom mody Prada ma już ponad wiekową historię. Został założony w 1913 roku w Mediolanie przez włoskiego projektanta Mario Pradę. Początkowo tworzył on luksusowe, skórzane torby i dopiero wnuczka założyciela zapoczątkowała dział luksusowego krawiectwa, a następnie powstanie całych kolekcji ubrań, które dziś możemy nabywać w sklepach. W konsekwencji Prada posiada aż 250 swoich autorskich punktów dystrybucyjnych na całym świecie. Połączyła się również z wieloma innymi, luksusowymi domami mody, m.in. Fendi, Jil Sandder czy Helmut Lang. 

Perfumy Prada – co je wyróżnia? Zakochaj się we włoskim stylu

Kultowa marka cieszy się nieprzerwanym uznaniem światowych elit, stanowiąc symbol luksusu i dobrego smaku. Oprócz zachwycających kreacji produkuje ona również perfumy o niebanalnych kompozycjach zapachowych. Ich wyraziste i ekstrawaganckie nuty stale dyktują trendy perfumeryjne. Noszenie na sobie perfum Prada to przywilej – możemy poczuć się jak światowej sławy gwiazdy i osobistości, dosłownie smakując włoskiej sztuki projektowej. Z zapachów marki korzystają bowiem wszyscy, którzy pragną w wyjątkowy sposób celebrować znaczące chwile w swoim życiu, ale także doceniać codzienność. 

Dla kogo perfumy Prada będą idealne?

W swojej ofercie Prada posiada wybitne perfumy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Każdy z wypracowanych zapachów ma podkreślać indywidualne walory danej płci. Dzięki nim kobiety mogą obudzić w sobie seksapil i poczuć dodatkową pewność siebie. Z kolei mężczyźni poczują jeszcze większą siłę i motywację do działania. Perfumy Prada nie są jednak dobitnie oczywiste, eksperymentują z konwencjami, pozwalając niekiedy odwrócić wskazane wyżej role. Dlatego tak chętnie sięgają po nie indywidualiści, którzy lubią łamać schematy. 

Perfumy Prada: eleganckie zapachy – jaki wybrać?

Szeroka gama zapachowa perfum damskich Prada prezentuje luksusowe flakony, które można określić mianem małych dzieł sztuki. Różnokolorowe, pięknie wyprofilowane szkła zawierają zniewalające zapachy. Każda kobieta może dobrać takie perfumy Prada, które będą w znacznym stopniu odzwierciedlać jej charakter oraz podejście do życia. 

Oferta męskich perfum Prada nie ustępuje kompozycjom zapachowym dla kobiet. Również mężczyźni mają szerokie spektrum wyboru. Flakony im dedykowane odznaczają się wyrafinowaną prostotą, która emanuje wyrazistym charakterem. Takie są też zawarte w nich zapachy – niebanalne, eleganckie i silnie energetyzujące. 

Perfumy Prada Les Infusions – popularne zapachy dla kobiet i mężczyzn

Jedne z aktualnie najpopularniejszych kompozycji zapachowych Prada to linia zapachów Prada Les Infusions. Bazują one na naturalnych, kwiatowych nutach, które odpowiadają kobietom i mężczyznom ceniącym ponadczasową naturalność i wynikającą z niej klasę. Perfumy z kolekcji Les Infusions posiadają proste, jednak wysoce eleganckie, transparentne flakony. W zależności od potrzeb są dostępne w trzech różnych objętościach: 50, 100 i 200 ml. 


  • Prada Les Infusions Iris – to zapach dedykowany kobietom o romantycznej naturze. We flakonie zawarto dosłownie śródziemnomorską, kwiatowo-drzewną atmosferę Włoch. W głowie perfum znajduje się cytrusowa słodycz pomarańczy oraz mandarynki, które płyną na eterycznym olejku neroli. W sercu odkrywamy upojnego irysa i żywicę galbanum. Rozbudowaną podstawę stanowi z kolei wetyweria, cedr, benzoina i kadzidło. 

  • Prada Les Infusions Iris Cèdre – męski wariant zapachowy bazuje na drzewnych oraz orientalnych akcentach. Po aplikacji oczaruje nas świeżość tunezyjskiego neroli, której nie sposób jest się oprzeć. W głębi Les Infusions Iris Cèdre wyraźnie wyczuwalne jest kadzidło oraz benzoes. Najwyraźniej akcentowane nuty to jednak z pewnością cedr, irys, galbanum, i wetiweria. Elegancki flakon zdobi minimalistyczny znak towarowy.