Darmowa wysyłka od 119 zł
Certyfikowany sprzedawca
Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Pędzle do pudru (artykuły: 54)

Filtry
Filtry
Sortuj według:
Sortuj według:
Dla kogo
Rodzaj produktu
Cena
-
Rodzaj skóry
Cecha szczególna
Sortuj według:
 • Zapisz się na Newsletter Flaconi i odbierz 15% rabatu na Twoje pierwsze zakupy

 • Nie udało się znaleźć odpowiedniego produktu?

  Pędzel do nakładania pudru – jak używać?

  W sklepie Flaconi znajdziecie szeroką gamę pędzli do pudru umożliwiających wykonanie perfekcyjnego makijażu, a w dodatku przyjemnych w dotyku i niezwykle delikatnych dla skóry.

  Wszystkie dostępne u nas pędzle do pudru nadają się również dla wyjątkowo wrażliwej skóry, również dla osób ze skłonnością do reakcji alergicznych.

  Jak wybrać pędzel do pudru?

  Szczególną uwagę należy zwrócić na rodzaj włosia. Miękkie i delikatne sprawia, że aplikacja staje się przyjemna, a jednocześnie ułatwia nam nałożenie optymalnej ilości pudru, umożliwiając  dostosowanie poziomu krycia.  

  Jeżeli wybieramy puder sypki, bardzo istotne jest, by proszek był jak najdrobniejszy, dzięki czemu łatwiej będzie go aplikować, równomiernie rozprowadzając na twarzy. W ten sposób unikniemy powstawania plam i kolorystycznych nierówności. Sam puder to jednak dopiero połowa sukcesu, jako że ostateczny rezultat zależny jest od tego, jakiego pędzla o jakim włosiu używamy.

  Jak często myć pędzel do pudru?

  Aby jak najdłużej zachować właściwości i wysoką jakość pędzli do pudru, należy dbać o ich pielęgnację. Pędzle należy czyścić po każdorazowym użyciu. Dzięki temu nie tylko będą higienicznie czyste, a zatem bezpieczne dla naszej skóry, ale również umożliwi nam to wykonywanie perfekcyjnego makijażu podczas każdej aplikacji.

  W sklepie Flaconi znajdziecie bogaty wybór pędzli do pudru, między innymi od da Vinci lub Artdeco, które zyskały renomę dzięki najwyższej jakości, jak również praktycznemu wzornictwu, poręcznej konstrukcji oraz przyjaznemu dla skóry włosiu.

  Najlepszy pędzel do pudru – jaką końcówkę wybrać?

  Pędzle do pudru będą spełniały swoją rolę wyłącznie wtedy, gdy umożliwią nam nakładanie pożądanej ilości kosmetyku oraz równomierne rozprowadzenie na twarzy. Za pomocą lekko zaokrąglonych u góry pędzli o gęstym miękkim włosiu z dużą łatwością nałożymy puder w sposób wysoce kryjący, a jednocześnie równomierny. 

  Dobry pędzel do pudru a końcowy efekt makijażu

  Stosując pędzle najwyższej jakości, unikniemy nierówności, nierównomiernie rozłożonego koloru, odznaczających się krawędzi i przejść kolorystycznych, czy wręcz nieestetycznych plam. Idealny makijaż to taki, który cechuje trwałość, ale i naturalność bez efektu maski. Sięgając po wysokiej jakości kosmetyki i akcesoria, możemy same wykonać makijaż w sposób w pełni profesjonalny.

  Za pomocą pędzli do pudru sypkiego dostępnych w sklepie Flaconi można osiągnąć efekty najwyższej jakości, wykonując makijaż, który podkreśli nasze naturalne piękno, pomagając wyeksponować wszystkie atuty naszej urody, a jednocześnie ukryć mankamenty. Dobrze wykonany makijaż sprawia, że wyglądamy świeżo, młodo i energicznie, a tak wyglądając, dokładnie tak samo się czujemy.

  Promienna zdrowa cera to nasz prawdziwy skarb, zaś ten efekt możemy osiągnąć dzięki wyborowi najlepszej jakości markowych pędzli do pudru dostępnych w sklepie Flaconi.