Darmowa wysyłka od 129 zł
Do 2 darmowych próbek
Certyfikowany sprzedawca
120 dni na zwrot produktów
Darmowa wysyłka od 129 zł

Bibułki matujące


Bibułki matujące – bez świecącej się skóry przez cały dzień!

Twoja cera ma tendencję do świecenia się w ciągu dnia – zarówno, gdy aplikujesz make-up, jak i kiedy decydujesz się wyjść bez makijażu? Nie ma w tym nic dziwnego. Wszystko za sprawą sebum, a więc naturalnej warstwy tłuszczu, którą wydzielają Twoje pory. Szczególnie na wyświecanie się jest podatna strefa „T”, a więc czoło, nos oraz broda. I to tam możesz potrzebować dodatkowej pomocy w ciągu dnia. Szukasz skutecznego rozwiązania? Sięgnij po profesjonalne bibułki matujące. Dzięki nim w kilka sekund zmatowisz skórę, przywracając w pełni estetyczny wygląd!

Jak działają bibułki matujące?

Bibułki matujące są wykonane ze specjalnego gatunku papieru o własnościach absorpcyjnych. Oznacza to, że te akcesoria bardzo dobrze wchłaniają nadmiar sebum – pochłaniają go w kilka sekund. Tłusta warstwa znika zatem z Twojej skóry, a wraz z nią pozbywasz się nieestetycznego świecenia! Efekt utrzymuje się nawet przez kilka godzin, chociaż wszystko zależy od tego, jak dużo sebum wydziela Twoja cera.

Ponadto bibułki matujące:

  • są poręczne – niewielkie, niepozorne opakowanie bez trudu wrzucisz do swojej torebki, nawet tej najmniejszej i wykorzystasz w dowolnym momencie,
  • są dyskretne – cały proces matowienia trwa dosłownie kilka sekund, więc możesz pozbyć się świecenia nawet w autobusie, w metrze czy na ulicy, bez konieczności korzystania z lusterka,
  • są bezpieczne – nie podrażniają Twojej skóry, nie zapychają cery i działają maksymalnie efektywnie.

Dlatego to najlepsza tajna broń na świecenie się skóry!

Jak używać bibułek matujących?

Użycie bibułek matujących jest bajecznie proste. Co musisz zrobić?

  1. Zauważyłaś, że Twoja skóra świeci się np. w strefie T? To znak, że czas najwyższy na użycie bibułki.
  2. Wyjmij jeden z kartoników z opakowania. Zacznij od przyłożenia go do nosa. Dociśnij dobrze do skóry i wygładź palcem.
  3. Wykorzystaj tę samą bibułkę do zmatowienia czoła oraz brody lub – jeśli zauważyłaś, że nasączyła się dużą ilością sebum – sięgnij po kolejną.
  4. W ten sposób uzyskasz efekt naturalnego zmatowienia.

Wybierz swoją ulubioną wersję bibułek matujących z kolekcji Flaconi i upewnij się, że masz je zawsze pod ręką!