Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Pędzel do eyelinera


Pędzel do eyelinera - sposób na perfekcyjnie namalowaną kreskę

Idealna kreska nad okiem potrafi być ogromnym wyzwaniem. Dlatego też warto mieć pod ręką pędzelek do eyelinera. Z jego drobną pomocą namalowanie równej i symetrycznej kreski stanie się znacznie łatwiejsze. Poznaj ofertę flaconi i znajdź pędzel do eyelinera, który Ci w tym pomoże!

Pędzel do eyelinera - must have w każdej kosmetyczce!

Namalowanie kreski nie zawsze jest łatwe - nawet jeśli używa się eyelinera w pisaku. Z pomocą nadchodzi jednak pędzel do eyelinera. Osoby, które mają swój zestaw pędzli do makijażu, z pewnością zauważyły, że ten dość niepozorny gadżet wyróżnia się bardzo oryginalną budową. Ma on bowiem charakterystyczne, nieco stożkowate zakończenie, a czasami jest nawet wygięty pod kątem. Taka konstrukcja sprawia, że naniesienie kreski staje się o wiele łatwiejsze.

Co więcej, warto go posiadać nie tylko ze względu na eyeliner - pędzelek ten można także używać jako pędzel do brwi czy pędzel do cieni. Tym samym ten niepozorny gadżet staje się niezwykle wszechstronny. Wielu makijażystów używa go także do rozcierania kresek, co sprawdzi się zwłaszcza do makijażu smokey-eye.

Pędzel do eyelinera - włosie twarde czy miękkie?

Producenci akcesoriów do makijażu oferują wiele ciekawych rozwiązań. Pędzel do eyelinera może mieć dwa rodzaje włosia. Te miękkie sprawdzą się do rozcierania kresek. Z kolei modele na twardym włosiu dają możliwość tworzenia kresek o różnej grubości. Warto więc pamiętać o tym, że im bardziej cienka ma być kredka, tym po twardszy pędzel do eyelinera należy sięgać.

Pędzelek do eyelinera - wybierz odpowiedni kształt

Równie duże znaczenie ma kształt przyciętego włosia. Pędzle płaskie pozwolą wykonać kreskę jednym pociągnięciem, a w dodatku można je stosować do wypełniania brwi. Te ścięte pomagają nanieść kreski o ostrych krawędziach, podczas gdy pędzel szpiczasty można używać także do blendowania.