Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Pędzel do rozświetlacza


Pędzel do rozświetlacza dla idealnego efektu glow

Niezależnie od tego, czy chcesz podkreślić kontury twarzy, czy też zyskać letni, rozświetlony i słoneczny look - oprócz odpowiedniego rozświetlacza, potrzebujesz również pędzla do rozświetlacza. Za pomocą tego pędzla możesz nie tylko równomiernie nałożyć produkt, ale i też w dokładny, precyzyjny sposób. W ten sposób możesz łatwo i w krótkim czasie podkreślić wybrane partie twarzy.

Dzięki właściwej aplikacji i z pomocą pędzla do rozświetlacza wyczarujesz promienny wygląd

Rozświetlacz nakładaj zawsze dokładnie w tych miejscach twarzy, w których załamuje się światło, czyli na najbardziej wysuniętych partiach, takich jak:

  • Czoło
  • Nos
  • Kości policzkowe

Za pomocą rozświetlacza i odpowiedniego pędzla możesz podkreślić niewielkie partie twarzy lub np. nałożyć go pod łukiem brwiowym, aby podkreślić swój look. Możesz również użyć rozświetlacza do konturowania twarzy. Na obszary twarzy, które wymagają optycznego zagłębienia, nałóż nieco ciemniejszy od swojej karnacji produkt (np. bronzer); natomiast na obszary skóry, które powinny wyglądać bardziej promiennie, użyj rozświetlacza i odpowiedniego pędzla.

Jaki pędzel do rozświetlacza wybrać?

Wybór odpowiedniego pędzla jest kluczowy, byś mogła nałożyć rozświetlacz w najbardziej precyzyjny sposób. Do wyboru mamy dwa rodzaje pędzli w różniących się od siebie kształtach, które pomogą Ci to zrobić:

Stożkowate, puszyste pędzle: Dzięki miękkiemu włosiu umożliwiają szczególnie precyzyjne nakładanie produktu. Są również idealne do blendowania rozświetlacza. Możesz je stosować zarówno do pudrowych, jak i płynnych rozświetlaczy.

Pędzle wachlarzowe: Dzięki tym pędzlom do rozświetlacza możesz wyczarować bardzo delikatną poświatę. Są również idealne do delikatnego usuwania z twarzy nadmiaru pudru lub pozostałości po cieniach do powiek.

Postaw na rutynę makijażową z flaconi

Wiesz już jak stosować i jaki pędzel do rozświetlacza wybrać. Poza idealnie podkreślonymi kośćmi policzkowymi czy łukiem kupidyna, warto abyś uzupełniła także swój makijaż twarzy odpowiednim różem do policzków, a oko podkreśliła tuszem do rzęs i eyelinerem.