Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Akcesoria do paznokci

119 Artykułów
Strona1z5

Akcesoria do paznokci - zadbane dłonie w zasięgu Twojej ręki

Zadbany manicure to bardzo ważny wyznacznik dobrego wyglądu - zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Warto więc mieć pod ręką akcesoria do paznokci, które pomogą zadbać o dłonie. Sprawdź jakie przybory do manicure mogą się przydać!

Do czego służą akcesoria do paznokci?

Dłonie to jedna z najbardziej narażonych na uszkodzenia części ciała. Kontakt z detergentami czy inne, codzienne czynności mają negatywny wpływ na ich wygląd. Niezależnie od czego, czy dbasz o nie na własną rękę lub z pomocą manikiurzystki - z pewnością przydadzą Ci się akcesoria do paznokci. Dzięki nim nie tylko przygotujesz płytkę do manicure, ale i uratujesz dłonie np. w przypadku złamanego paznokcia. Jeśli więc musisz na szybko naprawić szkodę - sięgnij po przybory, które znajdziesz na flaconi!

Akcesoria do paznokci, które musisz mieć!

Dłonie to nasza wizytówka. Ich pielęgnacja wymaga jednak czasu i odpowiednich przyborów. W kosmetyczce każdego powinny zagościć więc na stałe akcesoria do paznokci takie jak:

  • Nożyczki do paznokci- zarówno modele do manicure, jak i pedicure.

  • Obcinacz do paznokci - który jednym ruchem wykona proste cięcie.

  • Pilnik do paznokci - wśród nich znalazły się m.in. klasyczne pilniki szafirowe, szklane i papierowe. Różnią się one nie tylko materiałem wykonania, ale i grubością ziarna.

  • Folie na paznokcie - to szybki i prosty w wykonaniu pomysł na efektowny manicure. Dodatkową ich zaletą jest szeroki wybór różnych wzorów.

Przybory te przydadzą się w każdym domu. Codzienne zajęcia powodują bowiem wysuszenie skóry i zniszczenia na płytce paznokci. Szczególnie przydatne są też zestawy do manicure, które zawierają wszystkie potrzebne narzędzia.