Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł

Pilnik do paznokci

28 Artykułów

Filtry

Marka
Dla kogo
Cena
Grupa kolorystyczna
Rodzaj skóry
Rodzaj produktu
Sortuj według
Popularne
 • Popularne
 • Nazwa A-Z
 • Nazwa Z-A
 • Najniższa cena
 • Najwyższa cena
 • Nowości
Strona1z2

Profesjonalny pilnik do paznokci – tajemnica pięknych dłoni

Odpowiedni pilnik do paznokci powinien być częścią podstawowego wyposażenia kosmetyczki każdej kobiety, jako że jest to narzędzie umożliwiające regularne pielęgnowanie paznokci. Pilnik to mały pomocnik, często niedoceniany, podczas gdy w istocie jest wszechstronny. Bez względu na to, czy skracasz, zaokrąglasz, czy polerujesz paznokcie - do wszystkich tych czynności potrzebny jest pilnik. Należy tylko wybrać odpowiedni model.

Rodzaje pilników do paznokci dopasowane do Twoich potrzeb

Wybór jest ogromny. Pilniki na ogół różnią się pod względem kształtu, materiału, z którego są wykonane, a także ich faktury. 

Wyróżniamy pilniki do paznokci:

 • z piasku
 • ze szkła, proste,
 • w kształcie łuku, 
 • gruboziarniste,
 • drobnoziarniste. 

Szeroka gama rozmaitych pilników pozwala na dokonanie idealnego wyboru gwarantującego uzyskanie wymarzonych efektów w postaci pięknych, zadbanych paznokci. Używając dobrej jakości, odpowiedniego pilnika, czynisz manicure i pedicure znacznie łatwiejszymi. 

Jak często piłować paznokcie, żeby się nie rozdwajały?

Piękne i długie paznokcie o zdrowym połysku, bez ryzyka rozdwajania czy kruszenia to nie przypadek. Aby cieszyć się perfekcyjnie utrzymanymi paznokciami, należy odpowiednio dbać o ich codzienną pielęgnację

Jeżeli paznokcie mają tendencję do rozdwajania i pękania, należy piłować jeraz w tygodniu odpowiednim pilnikiem do paznokci. Dzięki temu usuwamy osłabione końcówki paznokci, zapobiegając dalszemu pękaniu. Gdy w ten sposób przygotujesz swoje paznokcie, lakiery do paznokci znakomitych marek, jak Alessandro czy OPI nie tylko będą prezentować się na nich znacznie efektowniej, ale również wpłynie to na ich trwałość i czas utrzymania się na paznokciach.  

Jak znaleźć odpowiedni pilnik do paznokci?

Szukając odpowiedniego pilnika do paznokci, należy sobie zadać podstawowe pytania.

 • Czy Twoje paznokcie rozdwajają się i pękają? 
 • Czy masz bardzo cienkie paznokcie? 
 • Czy powierzchnia paznokcia jest bardziej gładka czy też szorstka? 

Firma Artdeco posiada w swojej oferciewiele różnych pilników do paznokci, w tym wysokiej jakości szklane pilniki, które są szczególnie trwałe, a zarazem delikatne dla paznokci. Mineralny pilnikdo paznokci z kolei idealnienadaje się do paznokci szczególnie łamliwych, ponieważ pył mineralny powstający podczas piłowania, wypełnia nierówności i bruzdy, a tym samym uszczelnia małe pęknięcia oraz rozwarstwienia.

Do paznokci, które ze swej natury mają zwartą strukturęwystarczy pilnik piaskowy. Jednakże osoby mające paznokciewyjątkowo cienkie i miękkie powinny wybrać specjalny pilnik Artdeco dedykowany paznokciom łamliwym. 

Co robić, by mieć błyszczące i zadbane paznokcie? Sięgnij po wielofunkcyjny pilnik!

Pilniki do paznokci służą nie tylko spiłowywaniu paznokci z długości. Specjalne pilniki – polerki gwarantują piękny efekt połysku paznokci, dzięki czemu nakładanie lakieru bezbarwnego staje się zbędne. W większości przypadków tego rodzaju pilniki mają trzy różne powierzchnie, z których należy korzystać w określonej kolejności, sugerując się oznakowaniem zamieszczonym na pilniku.