Darmowa wysyłka od 119 zł
Certyfikowany sprzedawca
Prawo zwrotu w ciągu 120 dni
Akcesoria do paznokci Pilniki do paznokci

Pilniki do paznokci (artykuły: 20)

Filtry
Filtry
Sortuj według:
Sortuj według:
Dla kogo
Rodzaj produktu
Cena
-
Rodzaj skóry
Sortuj według:
 • Zapisz się na Newsletter Flaconi i odbierz 15% rabatu na Twoje pierwsze zakupy

 • Nie udało się znaleźć odpowiedniego produktu?

  Profesjonalny pilnik do paznokci – tajemnica pięknych dłoni

  Odpowiedni pilnik do paznokci powinien być częścią podstawowego wyposażenia kosmetyczki każdej kobiety, jako że jest to narzędzie umożliwiające regularne pielęgnowanie paznokci. Pilnik to mały pomocnik, często niedoceniany, podczas gdy w istocie jest wszechstronny. Bez względu na to, czy skracasz, zaokrąglasz, czy polerujesz paznokcie - do wszystkich tych czynności potrzebny jest pilnik. Należy tylko wybrać odpowiedni model.

  Rodzaje pilników do paznokci dopasowane do Twoich potrzeb

  Wybór jest ogromny. Pilniki na ogół różnią się pod względem kształtu, materiału, z którego są wykonane, a także ich faktury. 

  Wyróżniamy pilniki do paznokci:

  • z piasku
  • ze szkła, proste,
  • w kształcie łuku, 
  • gruboziarniste,
  • drobnoziarniste. 

  Szeroka gama rozmaitych pilników pozwala na dokonanie idealnego wyboru gwarantującego uzyskanie wymarzonych efektów w postaci pięknych, zadbanych paznokci. Używając dobrej jakości, odpowiedniego pilnika, czynisz manicure i pedicure znacznie łatwiejszymi. 

  Jak często piłować paznokcie, żeby się nie rozdwajały?

  Piękne i długie paznokcie o zdrowym połysku, bez ryzyka rozdwajania czy kruszenia to nie przypadek. Aby cieszyć się perfekcyjnie utrzymanymi paznokciami, należy odpowiednio dbać o ich codzienną pielęgnację

  Jeżeli paznokcie mają tendencję do rozdwajania i pękania, należy piłować je raz w tygodniu odpowiednim pilnikiem do paznokci. Dzięki temu usuwamy osłabione końcówki paznokci, zapobiegając dalszemu pękaniu. Gdy w ten sposób przygotujesz swoje paznokcie, lakiery do paznokci znakomitych marek, jak Alessandro czy OPI nie tylko będą prezentować się na nich znacznie efektowniej, ale również wpłynie to na ich trwałość i czas utrzymania się na paznokciach.  

  Jak znaleźć odpowiedni pilnik do paznokci?

  Szukając odpowiedniego pilnika do paznokci, należy sobie zadać podstawowe pytania.

  • Czy Twoje paznokcie rozdwajają się i pękają? 
  • Czy masz bardzo cienkie paznokcie? 
  • Czy powierzchnia paznokcia jest bardziej gładka czy też szorstka? 

  Firma Artdeco posiada w swojej ofercie wiele różnych pilników do paznokci, w tym wysokiej jakości szklane pilniki, które są szczególnie trwałe, a zarazem delikatne dla paznokci. Mineralny pilnik do paznokci z kolei idealnie nadaje się do paznokci szczególnie łamliwych, ponieważ pył mineralny powstający podczas piłowania, wypełnia nierówności i bruzdy, a tym samym uszczelnia małe pęknięcia oraz rozwarstwienia.

  Do paznokci, które ze swej natury mają zwartą strukturę wystarczy pilnik piaskowy. Jednakże osoby mające paznokcie wyjątkowo cienkie i miękkie powinny wybrać specjalny pilnik Artdeco dedykowany paznokciom łamliwym. 

  Co robić, by mieć błyszczące i zadbane paznokcie? Sięgnij po wielofunkcyjny pilnik!

  Pilniki do paznokci służą nie tylko spiłowywaniu paznokci z długości. Specjalne pilniki – polerki gwarantują piękny efekt połysku paznokci, dzięki czemu nakładanie lakieru bezbarwnego staje się zbędne. W większości przypadków tego rodzaju pilniki mają trzy różne powierzchnie, z których należy korzystać w określonej kolejności, sugerując się oznakowaniem zamieszczonym na pilniku.