Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Etui na pędzle do makijażu

14 Artykułów

Etui na pędzle do makijażu - praktyczny dodatek do kosmetyczki

Prawidłowe przechowywanie przyborów do makijażu to podstawa. Chroniąc je przed zabrudzeniami, jednocześnie zapobiega odkształcaniu się jego włosia. Na tym jednak jeszcze nie koniec zalet korzystania z etui na pędzle do makijażu. Odkryj je razem z flaconi i znajdź produkt dla siebie!

Do czego służy etui na pędzle do makijażu?

Wiele osób całkiem nieświadomie przechowuje niezabezpieczone pędzle na zewnątrz. Jak się jednak okazuje, ekspozycja na słońce oraz wysoka wilgotność mogą im zaszkodzić. Promienie słoneczne uszkadzają włosie, a dodatkowo mogą powstawać przebarwienia. Pędzel do cieni, tak jak i każdy inny, należy chować w suche, szczelne i zaciemnione miejsce. Najlepiej umieścić je w etui na pędzle do makijażu. Tym sposobem zapewnisz swoim pędzlom długie życie.

Jakie są rodzaje etui na pędzle do makijażu?

Etui na pędzle do makijażu jest dostępne w kilku różnych wersjach. Wśród nich znalazły się:

  • Kosmetyczka - jeśli materiałowa, to koniecznie uszyta z wodoodpornej tkaniny. Zapinana na zamek błyskawiczny jest dostępna w wielu różnych wersjach kolorystycznych.

  • Torba na pędzle - do której zmieści się każdy  pędzel - zarówno duży kabuki, jak i mniejszy pędzel do cieni. Można ją również przewieszać i używać w trakcie nakładania make-up'u.

  • Pudełko do przechowywania - w tej kategorii na uwagę zasługują eleganckie,  drewniane pudełka. Wykonane z szykownego drewna, zabezpieczą pędzle przed szkodliwymi czynnikami.

Starannie przechowywane pędzle do makijażu zwrócą się swojemu właścicielowi z nawiązką. Jeśli dojdzie do tego jeszcze regularne czyszczenie pędzli do makijażu - z pewnością posłużą długie lata. Dlatego też warto zaopatrzyć się etui na pędzle do makijażu. Ponadto, takie etui pozwoli Ci też w łatwy sposób przetransportować pędzle do makijażu, np. podczas podróży.