Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Solida

Solida
33 Artykuły
Strona1z2

Modne fryzury i upięcia z Solida

Większość z nas kojarzy kolorowe gumki do włosów z czasami dzieciństwa. Jednak dzięki Solida możemy przenieść się w czasie i poczuć radość płynącą z fantazyjnych upięć. W kolekcji tej marki znalazły się bowiem akcesoria do włosów - w tym gumki, klamry i kolorowe przypinki. Coś dla siebie znajdą również fryzjerzy. Firma ta przygotowała bowiem profesjonalne szczotki i wiele innych gadżetów. Poznaj produkty Solida razem z flaconi i dowiedz się więcej!

Solida - mała rzecz, która cieszy

Kok, kitka, a może efektownie wyglądające upięcie? Niezależnie od tego, jaką fryzurę wybierzesz, w jej wykonaniu pomoże Ci Solida. Marka ta od lat specjalizuje się w produkcji akcesoriów i ozdób do włosów. Dzięki nim każdego dnia możesz cieszyć się inną fryzurą! A jej kolorowe produkty bez problemu dopasujesz do każdej okazji.

Akcesoria do włosów Solida - nie tylko dla fryzjerów

Solida stworzyła szeroką gamę produktów, wśród których znalazły się nie tylko akcesoria fryzjerskie, ale i gadżety, które każda z pań może wykorzystać na własną rękę. Wśród nich pojawiły się m.in.:

  • Gumka do włosów- w wielu kolorach oraz wykonana z różnych materiałów. Wśród nich nie zabrakło słynnych gumek recepturek do włosów oraz klasycznych modeli materiałowych.

  • Spinki do włosów- w tym m.in. metalowe wsuwki i kolorowe przypinki.

  • Szczotka do włosów - i to w kilku rodzajach. W ofercie Solida znalazła się zarówno szczotka okrągła, jak i detangler do rozplątywania włosów.

  • Wypełniacz - który doda objętości kokom.

  • Klamra do włosów - dostępna w różnych rozmiarach i kształtach i daje nieograniczone możliwości.

Ich wysoka jakość i staranne wykonanie sprawiają, że po akcesoria Solida chętnie sięgają również i profesjonalni fryzjerzy.