Darmowa wysyłka od 129 zł
Do 2 darmowych próbek
Certyfikowany sprzedawca
120 dni na zwrot produktów
Darmowa wysyłka od 129 zł

miu miu

miu miu

Kwiatowy urok i delikatna elegancja – perfumy Miu Miu

Miu Miu to marka należąca do znanej na całym świecie włoskiej Prada Group. Jej główną projektantką i dyrektorem kreatywnym jest wnuczka założyciela marki PRADA – Miuccia Prada, która wniosła powiew świeżości do rodzinnego biznesu. Styl marki Miu Miu zaskakuje nietypowymi materiałami i przełamaniami stylu, a w kolekcjach mody często pojawiają się kolorowe nadruki, jaskrawe kolory i zabawne kształty.

Miuccia Prada jest mistrzynią sprzeczności. Łączy to co zwyczajne z tym, co jest wyrafinowane, świadomie tworząc coś nieoczekiwanego. Takie również są kreacje zapachowe jej wyjątkowej marki. Eklektyczne mieszanki, w których świeże i kwiatowe nuty spotykają się z różnymi, nieoczywistymi elementami tworzą delikatne i niezwykle uwodzicielskie zapachy Miu Miu.

Perfumy damskie miu miu – piękne kompozycje, które urzekają harmonijnymi kontrastami

Zapachy miu miu oczarowują, inspirują, uwodzą, ubierają i buntują. Pierwsze perfumy damskie miu miu otwierają zapach zmysłowymi, eleganckimi nutami wiosennych, świeżych kwiatów konwalii, bergamotką i cytryną. W nucie serca łączą się one z:

  • Jaśminem
  • Różą
  • Czarna porzeczką
  • Zielonymi nutami

Miękkie i świeże serce przenika kontrastem w intensywną, ziemistą nutę drewna Akigalawood oraz białe piżmo w bazie.

Jeżeli uwielbiasz zapachy wiosenne, z pewnością pokochasz kolejną zapachową propozycję - wodę perfumowaną miu miu L’Eau Bleue. Kompozycja ta przywołuje moment, kiedy uśpione na zimę życie budzi się wiosną na nowo i rozkwita pachnącymi kwiatami. Jej konwaliowa głowa przenika się z sercem z białych kwiatów, musującej porannej rosy i nut wiciokrzewu. Całość intensywnie podkreśla głęboka i zmysłowa nuta żyznej ziemi i drewna.

Wszystkie czarujące zapachy miu miu mieszkają w pięknych, ozdobnych turkusowych flakonach, których kształt przypomina wyglądem słynną torebkę miu miu. Buteleczki te świetnie prezentują się jako designerski element dekoracji.