Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

WHAMISA

WHAMISA
64 Artykuły
Strona1z3

WHAMISA: azjatyckie kosmetyki – innowacja w zgodzie z naturą

Koreański przemysł kosmetyczny jest pionierem w rozwoju produktów i technik pielęgnacji
i makijażu, jest już znany na całym świecie. Ale innowacyjna marka WHAMISA idzie o krok dalej - nie tylko wytwarza unikalne rozwiązania produktowe, opracowując przyszłościowe kosmetyki naturalne, które są dobre nie tylko dla skóry, ale także przyjazne dla środowiska

WHAMISA – wykorzystanie procesu fermentacji przy produkcji kosmetyków

Produkcja kosmetyków polega na zastosowaniu technologii fermentacji, w której substancje organiczne są poddawane enzymatycznemu procesowi przemian, w wyniku której powstają nowe związki organiczne. 

Produkty WHAMISA powstałe przy wykorzystaniu technologii fermentacji są szybko
i bardzo dobrze wchłaniane przez skórę, co więcej wiele składników alergizujących podczas fermentacji traci swój alergiczny charakter. Rezultatem są przeciwutleniające
i przeciwzapalne olejki, szampony, pianki, kremy, toniki i maski, które są szczególnie odpowiednie dla zestresowanej i suchej skóry. Efekt ich działania jest widoczny już od pierwszych zastosowań.  

Kosmetyki WHAMISA – naturalne kosmetyki na bazie ziół

Przez lata badań nad kosmetykami i wprowadzania coraz to nowszych rozwiązań, marka WHAMISA pozostała wierna swojej filozofii. Wykorzystywanie tylko autentycznych organicznych składników, tworzenie czysto ziołowych formuł, dostarczających to, co najlepsze z natury. Nazwa jest również odzwierciedleniem filozofii firmy. 

Znaczenie marki WHAMISA:

  • WHA oznacza kwiaty
  • MI oznacza piękno
  • SA oznacza liczbę 4 i stanowi podstawę kosmetyków: korzeni, nasion, kwiatów
    i owoców.

Kosmetyki WHAMISA – jak są produkowane?

Specjalnie zaprojektowane opakowania produktów są harmonijnym uzupełnieniem idei kosmetyków WHAMISA. Realistyczne kwiatowe ilustracje sprawiają, że ​​kosmetyki tworzą niezwykle piękne połączenie pomiędzy naturą a domem. 

Produkcja odbywa się przy całkowitym poszanowaniu dobrodziejstw środowiska naturalnego. Wykorzystywane są jedynie składniki pochodzące z kontrolowanych organicznych upraw, a badania prowadzone są bez udziału zwierząt. W ten sposób realizowana jest pionierska wizja harmonijnego i trwałego współistnienia człowieka i przyrody. Owocem pracy WHAMISA są zdobyte nagrody, takie jak pieczęć EWG lub certyfikacja BDIH Organic Standard. 

Organic Flowers, maski Whamisa – dalekowschodnie rytuały pielęgnacyjne 

„Mniej makijażu, więcej pielęgnacji skóry” to motto Koreańczyków. A nieskazitelna cera Koreanek jest tego absolutnym dowodem. WHAMISA stawia na odpowiednią pielęgnację Twojej skóry, dlatego używa składników innych niż te stosowane przez konwencjonalnych producentów. 

Dzięki wykorzystaniu olejku z awokado, jojoba i aloesu, olejki i peelingi do twarzy WHAMISA mają żelową konsystencję, która zwiększa absorbcję cennych składników. 

WHAMISA – produkty do codziennej pielęgnacji

Jednym ze najpopularniejszych produktów WHAMISA jest Organic Flowers, organiczny olejek oczyszczający z kwiatów. Zapewnia głębokie i jednocześnie delikatne oczyszczanie skóry. Oleje botaniczne z awokado i orzechów laskowych niezawodnie usuwają pozostałości makijażu i nadają twarzy świeżą, jasny wygląd. 

W kolejnym kroku WHAMISA proponuje Organical Flowers Toner Original służący do usuwania ostatnich pozostałości ze środowiska zewnętrznego, gwarantując intensywną pielęgnację nawilżającą. Koreańskie miłośniczki tego produktu, aplikując Organic Flowers Toner, stosują tzw. metodę 7-toniczną. Cienkie warstwy toniku nakładają aż siedmiokrotnie, poprawiając w ten sposób jędrność i nawilżenie skóry. Co istotne, metoda nie powoduje nadmiernego obciążenia skóry, a efekt jest oszałamiający.

Kolejnym rewelacyjnym pomysłem WHAMISAmaski hydrożelowe. Aby utrzymać odpowiednie nawilżenie przez długi czas i pozwolić skórze odpocząć, opracowano pakiet specjalnych organicznych maseczek do twarzy WHAMISA. Hydrożelowe maski płatowe WHAMISA bazują głównie na sile alg, wyciągów z kwiatów i owoców. Unikalne aktywne składniki morskie są wykorzystywane do naturalnej regeneracji skóry i nadają jej witalność i blask.