Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Wax Lyrical

Wax Lyrical
64 Artykuły
Strona1z3

Zapachy i świece zapachowe Wax Lyrical - czas na przebudzenie

Wax Lyrical to jedna z największych brytyjskich marek, która zajmuje się produkcją zapachów do pomieszczeń. Stworzone przez nią perfumy do domu, biur i sklepów są znane na całym świecie. Pełne pasji, miłości do życia i wigoru, stanowią połączenie wysokiej jakości substancji zapachowych i najmodniejszego designu. Firma ta stawia równie duży nacisk na ochronę środowiska, co sprawia, że jej produkty są jedyne w swoim rodzaju. Jeśli więc interesują Cię niezwykłe zapachy do pomieszczeń - daj się porwać marce Wax Lyrical i poznaj jej niezwykłe produkty razem z flaconi!

Zapachy Wax Lyrical - tchnij życie w swoje pomieszczenia

Stworzona w jednym z najpiękniejszych zakątków Anglii, czyli w Lake District, nazywanym Krainą Jezior firma Wax Lyrical od ponad 40 lat zachwyca i czaruje zapachami. Brytyjska marka inspiruje się naturą, czerpiąc z niej to, co najlepsze. Zainspirowane piękną okolicą świece zapachowe oraz zapachy do domu Wax Lyrical budzą zmysły i chwytają za serce. Pełne pasji, egzotycznych akordów i bogatych kompozycji są lirycznym przebudzeniem, któremu nie sposób się oprzeć. Stopniowo roztaczając swoje nuty, potrafią wygonić z pomieszczeń nudę i zamienić je w przestrzenie pełne pasji do życia. Dzięki nim Twój dom stanie się odzwierciedleniem tego, kim naprawdę jesteś.

Produkty Wax Lyrical - nasze ulubione kolekcje zapachowe

Marka Wax Lyrical oferuje ogromny asortyment produktów - w tym świece, zawieszki, dyfuzory, patyczki i olejki zapachowe. Stworzone z najwyższej jakości składników, charakteryzują się nie tylko iście rajskim aromatem, ale i ręcznym wykończeniem. To właśnie w nim tkwi sekret ich perfekcyjnego wyglądu. Podzielono je na kilka kolekcji, wśród których znalazły się:

  • Colony - to pierwsza z serii zapachów do pomieszczeń od Wax Lyrical. Znalazły się w niej zapachy pełne tropikalnych owoców oraz egzotycznych kwiatów.

  • The Lakes Collection - to zapachy inspirowane Anglią. Pełne wysokiej jakość składników, idą w parze z eleganckim i minimalistycznym wzornictwem.

  • Wrendale - to nie tylko bajeczne zapachy, ale i przyciągające wzrok, stylowe opakowania. Seria wyróżnia się pięknymi zdobieniami zainspirowanymi roślinami oraz zwierzętami.

  • Street Mythology - to kolekcja zamknięta w pięknie zdobionych opakowaniach, których głównym motywem są egzotyczne zwierzęta. Odzwierciedlają one charakter zapachów, wśród których znalazły się m.in. kwiat tytoniu, imbir i bursztyn oraz orchidea i bambus.

  • Dictionary - to głównie zestawy zapachowe, które stanowią ucieczkę od szalonego stylu życia. Pełne odprężenia, przywołują nostalgiczne chwile i pozwalają choć na chwile uciec myślami od życia codziennego.

  • Fired Earth - to absolutny klasyk Wax Lyrical. Seria stworzona przy współpracy z brytyjską marką Fired Earth, powstała w oparciu o mieszankę starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. A ich uzupełnieniem jest wyjątkowy design.

Na tym jeszcze nie koniec niezwykłej kolekcji zapachów Wax Lyrical. Marka znana jest również z projektów, które powstały we współpracy z Yvonne Ellen czy Sophie Conran, które są znanymi brytyjskimi projektantkami.

Zapachy Wax Lyrical - wyjątkowe pod każdym względem

Świat produktów Wax Lyrical to nie tylko genialne połączenia nut zapachowych. Od początków swego istnienia marka znana jest też z bardzo ekologicznego podejścia. Dlatego też może poszczycić się akredytacją BRC Global Standards, które certyfikuje wyłącznie najbezpieczniejsze produkty. Ich świece czarują aż do ostatnich chwil migotania, a patyczki zapachowe powstają z naturalnej trzciny.