Real Techniques

Real Techniques
52 Artykuły
Strona1z3

Real Techniques – pędzle do makijażu i akcesoria dla wymagających

Zastanawiasz się, dlaczego makijaż wykonany przez profesjonalną wizażystkę wygląda świeżo, nieskazitelnie i utrzymuje się przez długie godziny? Kosmetyki z wysokiej półki to tylko jedna strona medalu. Druga to akcesoria, przy pomocy których zostały one zaaplikowane. Jeszcze do niedawna profesjonalne pędzle do makijażu były dostępne wyłącznie dla nielicznych. Później jednak pojawiły się marki takie jak Real Techniques, które zupełnie zmieniły zasady gry i sprawiły, że techniki znane ekspertom stały się dostępne dla każdego. Dziś możesz po nie sięgnąć również Ty. Najlepsze pędzle i inne akcesoria do makijażu Real Techniques znajdziesz na Flaconi!

Jakie pędzle do makijażu wybrać?

Kolekcja Real Techniques jest niezwykle bogata. Dlatego na początku możesz mieć wątpliwości, które modele wybrać, aby stworzyć make-up idealny. Co zatem wybrać?

  • Najprostszym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po gotowy zestaw pędzli i akcesoriówReal Techniques. Jeden z podstawowych dostarczy Ci wszystko, czego potrzebujesz.
  • Możesz także pojedynczo skompletować pojedyncze pędzle. Przydadzą Ci się modele do: pudru, różu i konturowania, a także do oczu: do nakładania cieni oraz ich blendowania. A co z podkładem? Nałóż go pędzlem lub kultową gąbeczką Real Techniques!

Pędzel do podkładu czy gąbeczka Real Techniques?

Oba typy akcesoriów sprawdzają się niezawodnie podczas aplikacji podkładu na twarzy. Wyboru dokonaj w zależności od tego:

  • jaki podkład aplikujesz – im bardziej płynne formuły, tym lepiej radzi sobie gąbeczka, za to np. przy sypkich podkładach mineralnych lepszy do aplikacji będzie pędzel,
  • jaki efekt chcesz uzyskać – pędzel da Ci mocniejsze krycie, a gąbeczka bardziej naturalne i nieskazitelne wykończenie.

Pamiętaj, że eksperci Real Techniques radzą, aby pracować oboma narzędziami, „wstemplowując” podkład w skórę. Dzięki temu zwiększa się jego trwałość.

Jakie pędzle Real Techniques do malowania oczu?

W kolekcji Real Techniques, poza akcesoriami do make-upu twarzy, znajdziesz szeroką gamę pędzli do oczu. Na początek potrzebujesz jednego - dwóch do nakładania cieni (powinny być dość gęste i zbite) i jednego do rozcierania oraz blendowania kosmetyków (są bardziej puchate i mają dłuższy włos). Nie zapomnij również o dobraniu pędzelka do brwi, a także akcesoriów do czyszczenia przyborów do make-upu. To wszystko i więcej znajdziesz w kolekcji Real Techniques dostępnej na Flaconi.