Darmowa wysyłka od 129 zł
Do 2 darmowych próbek
Certyfikowany sprzedawca
120 dni na zwrot produktów
Darmowa wysyłka od 129 zł

Ralph Lauren

Ralph Lauren
15 Artykułów

Ralph Lauren - perfumy elitarne

Ralph Lauren to projektant znany na całym świecie. Głównie za sprawą jego projektów, które na zawsze zapisały się w historii mody. Twórca słynnych polówek sprawił, że sportowy styl do dziś jest kojarzony z elegancją i luksusem. Jego nieszablonowe projekty są przejawem olbrzymiego geniuszu, który widać również i w zapachach tej marki. Poznaj stworzone przez Ralph Lauren perfumy i daj porwać się w niesamowitą podróż. A najbardziej kultowe zapachy tego projektanta znajdziesz w ofercie perfumerii flaconi!

Ralph Lauren - od projektanta krawatów po ikonę stylu

Dom mody Ralph Lauren powstał w 1968 roku i od 50 lat niezmiennie rządzi on branżą modową. W rzeczywistości jednak historia tej marki zaczyna się znacznie wcześniej. Mowa o chwili, w której 29-letni Ralph Lauren postanowił zająć się projektowaniem krawatów. I choć z modą nigdy wcześniej nie miał wiele wspólnego - udało mu się stworzyć prawdziwe modowe imperium.

Jednak to nie krawaty przyniosły mu sławę. Prawdziwym hitem marki okazały się koszulki polo, dzięki którym jako jedyny projektant w historii zdobył 4 nagrody The Council of Fashion Designers of America. Ostatnią z nich było wręczone mu w 1992 roku przez Audrey Hepburn wyróżnienie za całokształt twórczości. Częścią tego sukcesu były również perfumy Ralph Lauren, które wprowadził do kolekcji niespełna 14 lat wcześniej.

Ralph Lauren - perfumy o zapachu luksusu

Pierwsze perfumy Ralph Lauren są na rynku od 1978 roku, a ich pojawienie się wywołało nie lada poruszenie. Były to woda kolońska Polo the men's cologne i perfumy dla kobiet Lauren for women, które przyniosły projektantowi spektakularny sukces. Obecnie w ofercie marki królują:

  • Romance - to zapach dla pań, który niesie ze sobą dziewczęcy urok i beztroską zabawę. Pachnące paczulą i egzotycznymi kwiatami, zostały przełamane akordami mchu. To właśnie on nadaje im świeżości i elegancji.

  • Safari - kolejne perfumy, które są niczym podróż w tropiki. Bogate w zjawiskowe esencje i olejki zapachowe, zniewalają już od pierwszej chwili. Wszystko za sprawą hiacyntów, mandarynki, narcyza, i czarnej porzeczki, które ustępują miejsca kwiatowemu sercu. Ich bazę stanowią natomiast ambra, wetyweria, paczula oraz ciepłe akordy drzewne.

  • Polo - to kultowe już perfumy dla mężczyzn. Świetnie odzwierciedlają sportową elegancję, przez co są skierowane do nowoczesnych mężczyzn, którzy lubią aktywny tryb życia. Ich nuty zapachowe składają się z sosny, skóry, mchu, paczuli, odważnego absolutu tytoniu oraz mieszanki przypraw - bazylii i estragonu.

  • Polo Black - czyli kontynuacja serii Polo. W odróżnieniu od reszty zapachów z tej kolekcji, została ona zdominowana przez akordy kwiatowo-owocowe. Urzekające od pierwszych chwil swej wielogodzinnej projekcji, pachną orzeźwiającą limonką, mango, mandarynką i drzewem sandałowym.

Każdy z flakonów perfum Ralph Lauren dla panów został opatrzony eleganckim logo w postaci jeźdźca na koniu. Zapachy dla pań umieszczono natomiast w nieco delikatniejszych, lecz bardzo eleganckich flakonach. Wyróżniające się wyjątkową trwałością, w kontakcie ze skórą roztaczają niecodzienny urok.

Perfumy Ralph Lauren - tak pachnie sukces

Zapachy Ralph Lauren to perfumy dedykowane osobom nowoczesnym, które kochają wyzwania i są pełne energii. Intrygujące, a zarazem eleganckie, ewoluują na skórze, stopniowo odsłaniając swe prawdziwe oblicze. Jeśli więc szukasz zapachu, który dopasowuje się do swojego właściciela - perfumy Ralph Lauren są strzałem w dziesiątkę!