Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł

Pęsety

50 Artykułów

Filtry

Marka
Dla kogo
Efekt
Cena
Rodzaj skóry
Kolor
Rodzaj produktu
Sortuj według
Popularne
 • Popularne
 • Nazwa A-Z
 • Nazwa Z-A
 • Najniższa cena
 • Najwyższa cena
 • Nowości
Strona1z3

Pęseta do regulacji brwi – szybki sposób na usunięcie pojedynczych włosków

Pęsety są niemal nieodzowne w przypadku codziennych czynności pielęgnacyjnych. Różnią się one przede wszystkim pod względem materiału, z którego zostały wykonane. Dostępne są pęsety metalowe, ceramiczne, jak również plastikowe. Dobra pęseta charakteryzuje się tym, że idealnie układa się w dłoni i jest w stanie chwycić nawet drobne włoski. Niezwykle istotne jest, aby pęseta była lekka i ergonomiczna. Dlatego też dużą popularnością cieszą się te wykonane z aluminium. 

W sklepie internetowym Flaconi dostępne są pęsety mające różne przeznaczenie,występujące wróżnych wzorach, jak na przykład szczypczyki do cięcia, pęsety z zaokrąglonymi lub spiczastymi końcówkami, pęsety proste, w tym warianty kwasoodporne lub antymagnetyczne.

Pęseta – którą wybrać?

Asortyment pęset na rynku stale się powiększa, wciąż pojawiają się bowiem nowe modele. Firmy kosmetyczne oferują bardzo szeroką gamę rozmaitych pęset:

 • zakończonych na okrągło, 
 • spiczastych,
 • kwadratowych, 
 • z wąskimi końcówkami,
 • z rozszerzonymi końcówkami. 

Wszystkie pęsety dostępne w sklepie internetowym Flaconi charakteryzuje najwyższa jakość, zarówno w zakresie klasy materiału, z którego zostały wykonane, jak i pod względem ergonomii i trwałości. Dostępne są pęsety, dzięki którym można złapać kilka włosków jednocześnie, a są też wąskie, zakończone spiczastymi końcówkami, co umożliwia bardzo precyzyjne usuwanie pojedynczych włosków. Wiele zależy od Twoich potrzeb i efektu, który pragniesz uzyskać. 

Pęsety marki Pfeilring

Pęsety przede wszystkim wykorzystywane są do usuwania zbędnego owłosienia okolic twarzy. Marka Pfeilring oferuje pęsety doskonałej jakości przeznaczone do różnorakich zastosowań. Od ponad 115 lat ta renomowana marka działa nieprzerwanie w branży kosmetycznej, mogąc poszczycić się produkcją instrumentów najwyższej jakości. Firma dba o to, by regularnie odpowiadać na nowe tendencje i potrzeby kształtujące się w obszarze rynku. Produkty tej marki ewidentnie wyróżniają się pod względem jakości wykonania, jak i zastosowanych materiałów. Jakość pęset marki Pfeilring przekonuje do siebie kolejne generacje konsumentów, zachwyconych jakością produktów firmy.

W bogatym asortymencie firmy Pfeilring dostępne są nie tylko pęsety, ale również wiele innych instrumentów kosmetycznych – między innymi cążki do paznokci, radełka, nożyczki - służące do pielęgnacji paznokci u rąk i stóp, umożliwiające wykonanie perfekcyjnego manicure i pedicure.