Darmowa wysyłka od 129 zł
Do 2 darmowych próbek
Certyfikowany sprzedawca
120 dni na zwrot produktów
Darmowa wysyłka od 129 zł

Marc Jacobs

Marc Jacobs
17 Artykułów

Perfumy Marc Jacobs - zapachy cudowne jak każdy z nas

Marc Jacobs to słynny, amerykański dom mody, za którego sukcesem stoi projektant-geniusz. Przez lata będący dyrektorem kreatywnym marki Louis Vuitton, już od ponad 25 lat przesuwa modowe granice, wytyczając nowe trendy. Nieprzewidywalny, a zarazem niezwykle inspirujący, stworzył kolekcję zapachów, które kuszą swymi niezrównanymi kompozycjami. Proponowane przez dom mody Marc Jacobs perfumy przeszły już do legendy. A ich zaskakujące zapachy możesz odkryć razem z flaconi!

Marc Jacobs - historia wizjonera

Historia marki Marc Jacobs jest równie zawiła, co i życie prywatne tego projektanta. Urodzony w latach 60. w Nowym Jorku, nie miał bowiem beztroskiego dzieciństwa. Ojciec Marca zmarł, gdy ten miał zaledwie 7 lat, podczas gdy jego matka zmagała się z chorobą psychiczną, która uwięziła ją w szpitalu psychiatrycznym. Wychowywany przez babcię, fascynację modą wyrażał już od dzieciństwa. Po ukończeniu nowojorskiego High School of Art w 1986 roku zaprezentował światu swoją pierwszą kolekcję. Przez lata współpracując z największymi domami mody, od 2013 roku tworzy już wyłącznie pod swoim nazwiskiem.

Zapachy Marc Jacobs - perfumy, które chce się nosić

Pierwsze wydane pod nazwą Marc Jacobs perfumy powstały już w 2001 roku. Od tamtej pory zyskały one miliony fanów na całym świecie, co sprawiło, że kolekcja ta rozrosła się do kilkunastu różnych produktów. Każdy z nich charakteryzuje silny indywidualizmem i oryginalność, które sprawiają, że perfumy Marc Jacobs  po prostu chce się nosić. Najlepszym tego przykładem są:

  • Perfect - to perfumy dla kobiet zainspirowane tatuażem, jaki ma na swoim nadgarstku Marc Jacobs. „Jestem doskonały taki, jaki jestem”, czyli nic dodać, nic ująć. Fantazyjne, a zarazem zaskakujące, są pełne świeżych, kwiatowych nut. Rozpoczynające się narcyzem i rabarbarem, przechodzą do migdałowego serca, które u końca dopełniono kaszmeranu. Ich niezwykły aromat zawiera także perfumowany żel pod prysznic.

  • Perfect Intense - absolutnie idealne, a zarazem pełne otulających nut orzechowych, dzięki którym stają się kremowe. Otwierające je nuty kwiatowe na finiszu zamyka sezam, drzewo sandałowe i uwielbiany przez Jacobsa kaszmeran. To właśnie dzięki niemu lotne akordy nabieraj mocy i wydają się trwać wiecznie.

  • Daisy - czyli kultowa już woda toaletowa, która zapoczątkowała prawdziwą rewolucję. Pachnąca latem i łąką pełną kwiatów, skrywa w sobie truskawki, liście fiołka i grejpfrut, które następnie wybuchają słodyczą jaśminu, fiołka i gardenii. Bazę stanowią w nich natomiast silne nuty drzewne, wanilia i piżmo. Figlarny, ultrakobiece, a zarazem bardzo eleganckie.

Sukces odniesiony przez „Daisy” zainspirował Marca Jacobsa do stworzenia wielu nowych odsłon tego zapachu. Wśród nich znalazły się m.in. „Daisy Paradise”, „Daisy Dream Forever”, „Daisy Love”, „Daisy Ever So Fresh”  i wiele innych, równie zwariowanych kombinacji.

Perfumy Marc Jacobs - zapachy, którym nie sposób się oprzeć

Kojarzony przez wiele lat z awangardową odzieżą Marc Jacobs, lubi wychodzić poza schematy i utarte ścieżki. Takie również są jego perfumy. Pełne wyjątkowych nut zapachowych, uwodzą swą wyrafinowaną „innością”, a jednocześnie zaskakują swoimi nieszablonowymi kompozycjami. Z tego względu skierowane są głównie do kobiet pewnych siebie i świadomych swojego kobiecego uroku. Idealne dla nowoczesnych pań, które nie boją się iść do celu. A ich zmysłowe zapachy świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji.